Про це повідомляє прокурор Львівської області Ірина Діденко у Facebook, сайти Офісу генпрокурора та Служби безпеки України.
Як старша групи прокурорів Діденко підписала повідомлення про підозру:
– 48-річному безробітному, раніше судимому львів'янину, (відомому у кримінальному світі за контрабандні схеми, а також розкрадання палива з Львівської залізниці) у замовленні підпалу.
– 43-річному старшому оперуповноваженому кримінальної поліції, майору Франківського відділу поліції ГУ НП у Львівській області (22 роки працює в поліції), у змові із замовником, підшукуванні виконавця, підбурюванні його до вчинення злочину та, зрештою, передачі коштів за виконану "роботу".
Поліцейському заочно повідомлено про підозру, його оголошено у розшук.
За даними СБУ, ймовірний організатор переховується від слідства за кордоном.
Прокуратура проситиме для першого фігуранта запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, стосовно іншого зловмисника, який утік, – підписано клопотання про надання дозволу на затримання і доставлення до суду для обрання аналогічного запобіжного заходу.
Із п'ятниці кримінальне провадження для подальшого слідства і оперативного супроводу передано до Управління СБУ у Львівській області.
Прокуратура інкримінує підозрюваним ч.2 ст.347-1 КК України – умисне знищення або пошкодження майна журналіста (від 6 до 15 років позбавлення волі).
Активісти створили платформу, яка об’єднує громадські ініціативи та окремих активних людей – Сѝлянка. Тут можна… Читати більше
Фінляндія оголосила про виділення для України гуманітарної допомоги на 16 мільйонів євро. Ця сума є… Читати більше
КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше
Apple iPad работают на базе «ноутбучных» процессоров Apple M с передовым быстродействием, эффективным охлаждением и… Читати більше
Боснійський та хорватський письменник Мілєнко Єрґович, член PEN Bosnia and Herzegovina, передав на ЗСУ гонорар… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.