Сьогодні
20:30 08 Лют 2020

Знай наших: 19-річна Білодід виграла супертурнір в Парижі, перемігши чемпіонку світу

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала золоту медаль у ваговій категіоріі до 48 кг на турнірі серії Grand Slam у Парижі, перемігши чемпіонку світу до 21 року японку Вакану Кога.

На офіційній сторінці змагань у Twitter привітали нашу спортсменку із "золотом".

На шляху до фіналу Білодід здолала Ка-Лі Вон із Гонконгу, Марен Жиї та Ширін Буклі з Франції та Ю Чжон-Кан із Південної Кореї. На рахунку 19-річної українки 18 перемог поспіль.

Білодід

Її остання поразка датується 29 березня 2019 року, коли вона програла фінал Гран-прі у Тбілісі француженці Мелані Клеман.

Інша представниця нашої країни Анна Шурова посіла сьоме місце у ваговій категорії до 52 кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.