09:29 01 Лют 2020

Знай наших: українка Магучіх побила свій же світовий рекорд зі стрибків у висоту

18-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд U20 зі стрибків у висоту в приміщенні на турнірі в Карлсруе.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Відзначається, що Магучіх подолала 2,02 метри з першої спроби.

Українська спортсменка стала чемпіонкою змагання серії World Athletics Indoor Tour в німецькому Карлсруе. Друге місце з результатом 1,99 м посіла українка Юлія Левченко. Бронза у німкені Імке Оннен.

Mit einem U20-Weltrekord im Hochsprung der Frauen hat Yaroslava Mahuchikh eine neue Marke gesetzt – wow und Gratulation zu dieser fantastischen Leistung! 🔥🔥🔥

Posted by Indoor Meeting Karlsruhe on Friday, January 31, 2020

Також в ФЛАУ повідомили, що Марина Бех-Романчук виграла змагання зі стрибків у довжину з особистим рекордом в приміщенні і найкращим результатом сезону в світі (6,92 м).

Владислав Мазур став третім у стрибках в довжину серед чоловіків (7,84 м).

Тетяна Мельник була четвертою в бігу на 400 метрів (52,96 с), а Анастасія Бризгіна — сьомий (54,57 с).

🔥🔥🔥Блискучий виступ українців на змаганнях серії World Athletics Indoor Tour у Карлсруе🇩🇪!🔥🔥🔥📍Стрибки у…

Posted by Федерація легкої атлетики України/Ukrainian Athletic Federation on Friday, January 31, 2020

18 січня Магучіх встановила світовий рекорд U20 зі стрибків у висоту в приміщенні (2,01 метра).

Нагадаємо, Ярослава Магучіх здобула перемогу в номінації "Висхідна зірка" серед світових легкоатлеток за підсумками 2019 року.

Також Магучіх стала кращою молодою легкоатлеткою Європи.

Раніше повідомлялося, що Харлан завоювала "золото" Кубка світу, розгромивши у фіналі росіянку.