Мінекономрозвитку визначилось, як розподілити 4 млрд на підтримку АПК

Міністерство розвитку економіки озвучило базові напрями держпідтримки аграрного комплексу
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планує у 2020 році виділити по 1 млрд грн на компенсації вартості сільгосптехніки та розвиток тваринництва у рамах державної підтримки АПК, повідомляє сайт міністерства.
Крім того, передбачається виділити 1,2 млрд грн на здешевлення кредитів та по 400 млн грн на підтримку садівництва та фермерства.
У міністерстві зазначили, що до цих сум уже включена компенсація невиплачених коштів за попередній період.
Мінекономрозвитку планує до 1 лютого напрацювати остаточне бачення держпідтримки за піднапрямами основних програм та представити його на слуханнях аграрного комітету ВРУ 11 лютого.
Загалом у держбюджеті на 2020 рік закладено 4 млрд грн на фінансову підтримку сільгоспвиробників та 240 млн грн на формування уставного капіталу Фонду часткового гарантування кредитів.
Нагадаємо, голова аграрного комітету Ради назвав мінімальні ціни на землю.
Також Рада підтримала продаж землі через Інтернет в першому читанні.
17 грудня під Верховною Радою сталися сутички під час мітингу проти ухвалення закону про ринок землі.
Зеленський відреагував на сутички під Радою.
Дивіться також новий фільм ЕкоРубрики – про проблеми українських ґрунтів
Шо відбувається, шо відбувається. Нічого не відбувається.
Вже відбулось і давно.
Видурили у людей землю: спочатку під виглядом викупу земельних сертифікатів у селян - пайщиків, а останніми 15 - 20 роками під ширму довгострокових договорів оренди з виплатою орендної плати наперед за 30-49 років.
І видурювали-викупляли-відорендовували практично за вартістю макулатури: від 500 доларів за 5 гектар до 2000.
І всі от ті викупівлі, відорендовування були юридично кривобокими. Тобто угоди такі повинні були визнаватись удаваними ( по рос. - мнимыми).Це по-перше.
По-друге: оце все м н і м о є, мало того що було, та й є досі, юридично кривобоким, вчинялось за мізерними цінами на відчужувану недолугим селянством, чи їх нащадками пайову сільгоспземлю.
у той час, коли реальна ціна на землю, була за самими скромними цінами, у 15-20 разів дорожча.
Тепер ось вже вирішили на рівні зВерхньої Ради, Каби Міни та Гаранта все те уЗаконити.
Все на продаж, все напродаж.
Далі надра, води, ліси (загалом вже йдуть років з 20 за бугор), Укирзалізниці, підземки Метрів, аеропорти, морські річкові порти, оптом з буксирами, лоцманами, маяками, буями-ревунами.
"Дебіли", "профани", "тупопорожньоголові" - з байдужим до всього цього укроелохоратом, який лише на те й здатний, щоб розгортати прапори довжиною 2-3 кілометри та вишиванки розміром з Майдаунську площу.
"Слава" і тим, і іншим ?