Новини

“Укрзалізниця” залишається під повним контролем держави, – Гончарук про меморандум з Deutsche Bahn

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував підписання "Меморандуму про взаєморозуміння" між "Укрзалізницею" та залізничною компанією Німеччини.

Про це він повідомив у Facebook.

"Розвію всі чутки, які ходять зараз навколо цього питання. Зараз наша команда веде переговори з німецькою стороною щодо подальшої співпраці в операційній діяльності, в наданні консультаційних послуг з боку німецької залізниці.

У будь-якому разі, ця співпраця точно дозволить підвищити ефективність та якість залізничних перевезень в Україні.

Важливий момент, щоб уникнути спекуляцій — мова лише про стратегічне партнерство, а не про продаж чи концесію Укрзалізниці. Українська залізниця залишається під повним контролем держави, і це точно. Крапка!

Завтра нарада із запрошенням профільного транспортного комітету Верховної Ради та наших міністерств, щоб узгодити всі деталі подальшої співпраці".

Гончарук додав, що більше інформації уряд надасть 5 лютого, під час підписання "Угоди про стратегічне партнерство" із Deutsche Bahn в Києві.

 

Свіжі дописи

  • Новини

На фронті загинув скульптор з Одещини Тарас Шевченко

У День народження Кобзаря на війні загинув 25-річний співробітник НПП "Тузлівські лимани" скульптор з Одещини… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Як спорт допомагає ветеранам відновитися та долати бар’єри: рішення

Проєкт "Рух заради майбутнього" в партнерстві з футбольним клубом Шахтар "Сталеві" свідчить, що спорт може… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

“Укрпошта” презентувала марки присвячені Маріуполю, які вкриті сталлю з “Азовсталі”

"Укрпошта" анонсувала новий поштовий випуск "Місто Героїв. Маріуполь", присвячений захисникам Маріуполя та містянам, які загинули… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Всі новини: що сьогодні в центрі уваги суспільства?

Всі новини сьогодні зводяться не лише до повідомлень і даних. Вони формують наше сприйняття світу,… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Воїни ССО на Покровському напрямку взяли в полон 9 російських військових

Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

ISW: зупинка обміну розвідданими між США та Україною сприяла успіхам військ рф на Курщині

У своєму звіті  фахівці Інституту вивчення війни вказують, що призупинення обміну розвідувальною інформацією між Сполученими… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.