Милованов анонсував економічний прорив України

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов заявив, що Україна стає все більш інвестиційно-привабливою.
Про це він написав у Facebook.
"Чому ми стаємо все більш інвестиційно-привабливою країною? Україна є макростабільною. Україна запустила процес приватизації держпідприємств. Вже цьогоріч до нашого бюджету може надійти до 6 млрд грн від великої приватизації, яка буде проходити у прозорий спосіб та на ринкових умовах. Мінекономіки провело ревізію держсектору та визначило 20 першочергових великих і понад півтисячі малих держпідприємств для приватизації", – пише міністр.
Він зазначив, що Україна відкриває ринки та спрощує регулювання.
"Найефективнішим способом боротьби із корупцією є дерегуляція. Тому ми активно працюємо над зниженням ризиків втручання держави у справи бізнесу через скасування непотрібних, часом, радянських норм у нормативних документах", – каже Милованов.
За його словами, Україна реформує зайнятість населення. А Мінекономіки пропонує ввести трудові договори для встановлення ефективних відносин між працівниками та роботодавцями.
"Тож Україна має всі шанси для (економічного) прориву!", – резюмує він.
Нагадаємо, що Гончарук розповів, коли Україна може отримати $5,5 млрд від МВФ.
Розпродаж землі не приведе до прориву економіки України, а лише Ізраїлю, офшорних країн і інших.
Можно сколько угодно с умным видом рассужать об экономике, но пока в стране не будет верховенства права, жить и заниматься бизнесом в такой стране будет очень тяжело. Закон должен иметь абсолютно одинаковую силу для всех — будь то президент, банкир, директор, раввин или дворник. Как только некоторые становятся «равнее» перед законом — получается мафиозное государство, работающее на обогащение небольшой кучки бандитов.
Почему в Украине нет дееспособного и эффективного государства? Потому что нет верховенства права и реального разделения ветвей власти. Каждый чиновник работает на какого-то «дядю», а не на обеспечение законности. Прежде всего нужна деолигархизация, реальная независимость правоохранительных органов, независимость судов. Всё это давно понятно, в теории. На практике ещё непочатый край работы, чтобы построить правовое государство, а не мафиозный бантустан.
Как зарождались украинские кланы:
http://strelaua.com/index.php?option=com_content&view=article&id=19748:2020-01-24-21-25-11&catid=2:2010-01-21-20-27-57