fbpx
Сьогодні
22:42 22 Січ 2020

Україна оголосила про випуск нових 10-річних єврооблігацій у євро, - ОП

Україна продовжує будувати свою кредитну історію на європейському ринку та забезпечувати фінансування державного бюджету в найбільш ефективний спосіб.

Сьогодні, поки керівництво держави працює в Давосі над залученням інвестицій, Україна оголосила про випуск нових 10-річних єврооблігацій у євро, пише Офіс президента.

На нові єврооблігації нараховуватимуться відсотки за ставкою 4,375% річних.

Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування державного бюджету.

Україна залучила 1,25 млрд євро. У розміщенні взяли участь понад 350 фондів.

На піку заявок попит з боку інвесторів перевищив пропозицію майже в 7 разів.

"Це найнижча відсоткова ставка на єврооблігації, що є безперечним результатом складних структурних реформ, які відбулися з ініціативи Президента України, Кабінету Міністрів та Міністерства фінансів зокрема. Присутність України на міжнародному ринку капіталів, а також рівень торгівлі єврооблігаціями слугує індикатором кредитоспроможності України та означає, що інвестори довіряють і готові фінансово підтримувати нашу державу", – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: