Новини

ЗМІ виклали фото директора українського авіазаводу у формі військового пілота РФ

Фотографуватися у формі російського військового пілота – ганьба й образа українців, які ведуть війну проти російської агресії, через що втратили вже тисячі життів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український журналіст Юрій Бутусов, коментуючи звільнення директора 410-го заводу цивільної авіації Олексія Попова.

Попов не пройшов спецперевірку СБУ через скандальне фото, зроблене на авіаційній виставці МАКС-2015 в серпні 2015 року під Москвою. Олексій Попов (справа) одягнув костюм російського пілота.

Він стоїть поруч із батьком, Віктором Поповим, одним із найуспішніших менеджерів авіаційної промисловості України.

"Олексій – інженер із хорошою освітою, і його призначення в січні на 410-й завод директором я сприйняв як позитивний сигнал. Але фотографуватися в формі російських військових льотчиків під час війни – це ганьба. І це просто образа свого народу, який веде війну проти російської агресії та втратив тисячі життів своїх захисників", – написав Бутусов.

За його словами, родині Попових варко було б роз'яснити свою позицію суспільству, а не мовчати.

"Людина у формі нашого найлютішого ворога, в формі окупанта, ніколи не буде вважатися другом України і не заслужить поваги. Людина носить військову форму тієї країни, яку вважає своєю Батьківщиною. Під час війни в чужій формі ходять тільки зрадники своєї держави і свого народу", – впевнений журналіст.

Свіжі дописи

  • Новини

Держсекретар США: Ми не будемо надавати військову допомогу росії

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Міноборони впроваджує нову систему контролю якості для продовольчої служби ЗСУ

Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Уперше в Угорщині відкрилася українська бібліотека для дітей

У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Віткофф заявив, що Зеленський вибачився перед Трампом за сварку в Білому домі

Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Протягом восьми годин українці згенерували у “Дії” понад 90 тисяч дозволів на зброю

У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Сотні містян у центрі Львова урочисто заспівали Гімн та розгорнули державний прапор України

Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.