Рейтинг враховує технологічність міст у кількох категоріях: здоров'я і безпечність, мобільність, розваги, можливості та управління.
Також у дослідженні оцінювали доступність технологій для жителів міст.
Кияни вважають корупцію, якість доріг, доступне житло, безпечність та забруднення повітря ключовими питаннями, які потрібно вирішити у місті.
Усього в рейтингу 102 міста. Перше місце у списку займає Сінгапур, у першій п'ятірці також Цюріх, Осло, Женева та Копенгаген.
У Києві діють більше 40 smart city-проєктів, повідомляє директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.
У 2019 році у місті запустили додаток Kyiv Smart City за концепцією «міста у смартфоні».
У сфері е-демократії Київ став першим містом в Україні, де започаткували «Громадський бюджет». Більше 1300 проєктів розвитку міста перемогли у програмі і отримали фінансування.
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий заявив, що у відомстві нема підтверджень про затримання… Читати більше
Цю інформацію спростував Національний банк України, назвавши її “недостовірною та маніпулятивною”. Про це пише “Рубрика”.… Читати більше
Європейський Союз здійснив перший платіж в обсязі 3 мільярди євро із власної частини кредиту "Групи… Читати більше
“Рубрика” розповідає, як це працює. У чому проблема? Фронтові автомобілі — це завжди про збереження… Читати більше
Ворожі дрони в ніч на 10 січня атакували Україну. Рятувальники показали наслідки ворожого обстрілу Києва… Читати більше
З 6 січня в Україні стартував благодійний проєкт “Піклування без кордонів: безкоштовна стерилізація котів та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.