fbpx
Сьогодні
19:52 12 Січ 2020

Милованов відповів профспілкам на закиди щодо нового Трудового кодексу

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов відповів профспілкам на закиди щодо нового Трудового кодексу.

Про це він написав у Facebook.

"Профспілки виступають проти офіційного працевлаштування. В кількох містах повісили плакати з критикою нового законопроекту про працю. Що саме критикують на цьому плакаті? Це написано маленьким шрифтом внизу. Законопроект каже, що якщо судом доведено, що людина працювала без офіційного оформлення трудових відносин, то є наслідки. Які саме? Людина втрачає право на субсидію. Чому? Тому що сьогодні багато людей працюють неофіційно і не показують свій справжній високій дохід, щоб додатково отримати субсидію. Це неправильно. Це несправедливо. Бо субсидії платимо ми всі з вами, через податки. І субсидії мають отримувати ті хто є матеріально незахищеними", – пояснив він.

А ще – виклав фото згаданого плакату.

Милованов замерзни

"Так ось комусь не подобається, що тепер буде складніше обманювати державу та суспільство і ховати свій дохід. І вони постять плакати по Україні. Якщо ми хочемо жити заможно, ми маємо стати чесним. І це також стосується відношень з державою", – резюмує міністр.

Раніше міністр економічного розвитку та торгівлі Тимофій Милованов прокоментува дві проблеми в економіці України, які всі обговорюють: курс росте і курс падає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

19 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Милованов это тупое животное,которому тяжело объяснить суть ихнего тупого и преступного законопроэкта

2

Тупий, а зарплата в нього,як в дуже розумного...

3

ДІЙСНО "МОНЯ"!

4
Олександр

Сьогодні Держава, і це на превеликий жаль, рекетир українського народу. Пан Милованов, повинен розуміти, що якщо держава постійно, системно порушує права своїх громадян, називаючи свої дії реформами, то громадяни не мають довіри до такої держави та її керманичам. Більшість населення хоче сплачувати податки, та бачити результат, але не робить цього - результату нема. Бо ці гроші використовуються в основному, для збагачення таких як Милованов, яким все "не хватає на життя". Результат - це ваші пан Милованов зарплати в порівнянні з заробітком українців. Цим усе сказано.

5
Валерій

Дякую, п. Олександр за мудру оцінку обраного нами (73%) уряду. Іншого найближчим часом не буде. А профспілки, не ті що є "школа комунізма" конче потрібні за зразком американських АФТ-КПП (саме Конгрес професіональних!!! профспілок).

6

А что только не оформляют? При чем тут простой человек? Ему в том же райцентре нужны деньги, сранная минималка и его не оформляют и не оформят и он виноват??? А субсидия ему положена в любом случае с такой зарплатой. И жаловаться он не Будет его потом в этом городке никто на работу не возьмёт. А это единственная проблема? А владельцы сетей супермаркетов платят минималка официально им это можно делать потому что они власти или к ней приближены? Им и людей кормить дербмом можно а проверить их запрещено. Торгуют страшной просрочкой поголовно, даты перебивают им все можно. А человека не оформили так он ещё и виноват. О дыбилизм. Берите субсидию с того кто его не оформил.

7
віталій

там хтось погоджувався, що він дебіл. а по-друге, як можна тварям з влади отримувати зарплату в сотні тисяч

8
Любовь

А в чому чесність коли держава не може навести лад у виплаті зарплат і без конвертів. А ще придумати такі зарплати щоб не можливо було сплатити комунальні. Всі ми розумієм що у нас або малі зарплати або дуже великі комунальні. Це взагалі для відмивання грошей придумали таку схему? Можливо поговоремо не про світові ціни на газ ,а про світові ціни на оплату праці.

9

А державі зовсім не складно обманювати простих людей. А держава чесна ? Чи чесні ті кілька десятків упирів, що живуть працею тих людей які ще втікли ?

10
Дмитрий

Кто и не показывают свой настоящий высокой доход,так это вы и ваши друзья,опять же вопрос к соответствующим новоиспеченных органов Украины.Так при чём здесь изменения закона о труде!?..Не врите,не воруйте и не надо быть продажными -вот где собака зарыта ПАНОВЕ свиньи у государственного корыта !!!

11
Анатолій Іванович

Неофіційне працевлаштування, заробіток у "конвертах" і чимало інших заходів тінізації провокує державна влада подвійним оподаткуванням вартості праці. Спочатку оподатковуються складові, заробіток і прибуток, а потім загальна вартість праці оподатковується ПДВ, хоча в злодійському законі про ПДВ додана працею вартість не визначена об'єктом оподаткування. Злонамірено не визначено, щоб ототжнювати ПДВ з митом та копіювати Шенгенську авантюру про "безмитний" експорт-імпорт. Не існує ніяких економічних підстав для уніфікації мита та перекладання його оплати на покупців усіх товарів і на не причетних до експорту-імпорту.

12

гнать це чудоболотнокацапское домой в израиль.

13
Дмитрий

Сегодня многие люди работают неофициально и не показывают свой настоящий высокой доход,чтобы дополнительно получить субсидию.Милованов в Украине для этого существуют соответствующие органы,пусть и делают свою работу,кто и чем занимается.Что вам мешает это делать? При чём здесь трудовые законы олегарские собаки..!?

14

Субсидії звісно мають бути лише для бідних. Та як рахувати? Заробітчани усі неофіційні, але інвестори. Робітник не вибирає офіційно неофіційно, хабарники доходи не показують, спільне проживання, купівля майна за який термін, можливість продажу другої квартири замісь субсидії? Кого вважати бідним а кого багатим? Уже було у селах не давали субсидію і допомогу по народжуваності бо позаписували в олігархи земельні. Знову держава хоче показати свою дурість?

15

Тимофій доведи почате до логічного завершення.Двадцять років профспілки підтримували Трудові кодекси названі в народі рабськими.Остання редакція Королевської -Тимошенко також профспілками підтримана.В запропонованій редакції пропонувалось введедення 12-и годиннго робочого дня,скорочення тривалості щотижневого відпочинку і т.д. Інститут медицини і праці науково обгрунтував,що введення більшої тривалості робочого дня чим 8 годин призводить до травматизму,професійної захворюваності, вимирання народу.Справа профспілок займатись захистом зменшення тривалості робочого часу,безппчних умов паці та гідної зарплати а не займатись популіськими заявами про збільшення тривалості відпусток.

16
Валерій

Тимофій не мусить працювати на захист працівника, Він елемент "НАДБУДОВИ АДМІНІСТРВТИВНОЇ", а профспілки продажні і невідомо яких професій ті самі "НАДБУДОВИ КРАДІЇВ". Милованов примушує творити принципово нві профспілки.

17
Віталій

Ще один ідіот!

18

Мілованов десь працював? Офіційно неофіційно не залежить від робітника. Робітник радий що є вакансія. 5 млн не знайшли таких вакансій в Україін і десь по заробіткам. Мілованов дурний.

19
Андрей

Кто знает

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: