Справа Шеремета: суд залишив Антонова під арештом до 8 лютого

Київський апеляційний суд залишив ветерана АТО та музиканта Андрія Riffmaster Антоненка, який є підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета, під арештом до 8 лютого.

"Апеляційну скаргу (захисту Антоненка – ред.) залишити без задоволення", – сказала суддя.

Суд розглядав другу скаргу адвокатів Антоненка на його арешт. Захист просив відпустити чоловіка з-під варти. Як і раніше, кілька десятків ветеранів, волонтерів і кілька народних депутатів просили віддати Антоненка їм на поруки, передає УП.

У свою чергу, прокурор наполягав, що слідство має кілька доказів причетності Антоненка до вбивства. Зокрема, прокурор згадав експертизу і додав, до захист не надав документів, які б свідчили про неналежність цього доказу. Також прокурор наполягав, що Антоненко міг кульгати у день вбивства Шеремета, як і злочинець, якого зафіксували камери спостереження. Крім того, під час обшуку у підозрюваного нібито знайшли "одяг з принтами", подібними до принтів на одязі вбивці.

Водночас, адвокати, посилаючись на виписку з медичної карти музиканта, заявили, що функція ходи в нього не була порушена.

Адвокати заявили, що кілька експертів, які проводили дослідження, не мають необхідної кваліфікації

Також захист розповів, що з публікацій в ЗМІ дізнались про наявність іншої експертизи, яка може свідчити про непричетність Антоненка до вбивства.

Йдеться про експертизу, яка встановила, що вбивця Шеремета був зростом близько 164-175 см. Про це також розповідала поліція на брифінгу у 2016 році.

Водночас, за словами захисту Антоненка, його зріст дорівнює 180 см, що підтверджується записами у військовому квитку.

Адвокати заявили, що прокуратура приховує експертизу про зріст вбивці і попросила суд витребувати документ. Прокурор сказав, що "ця експертиза

не має значення", оскільки йому невідомий зріст Антоненка. Суд відмовив у проханні адвокатів.

Нагадаємо, 8 січня суддя задовольнила клопотання захисту Антоненка про доставлення підозрюваного до залу судового засідання, адже він перебував на відеоконференцзв'язку.

Як повідомлялося, 8 січня суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги на арешт ветерана АТО та музиканта Андрія Riffmaster Антоненка.

Нагадаємо, 23 грудня Київський апеляційний суд залишив ветерана АТО та музиканта Андрія Riffmaster Антоненка, який є підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета, під арештом до 8 лютого.

Раніше Печерський районний суд Києва арештував ветерана АТО та музиканта Андрія Riffmaster Антоненка до 8 лютого 2020 року.

Також, Київський апеляційний суд залишив дитячого хірурга Юлію Кузьменко, яка є підозрюваною у справі вбивства Павла Шеремета, під арештом до 8 лютого.

Окрім того, Дугарь перевели під домашній арешт до Києва.

Додамо, 12 грудня у поліції повідомили про перших затриманих у гучній справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Затримали кількох людей.

Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Остання по телефону обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звіробій та викрадення її дітей.

Свіжі дописи

  • Новини

Келлог провів зустрічі з Сирським, керівниками розвідок і спецслужб: завтра – переговори із Зеленським

Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

П’ятикласнику зі Львова, який віддав виграні на олімпіаді 50 000 гривень на ЗСУ, влаштували сюрприз за благородний вчинок

Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

В Україні створили ШІ-застосунок для вивчення правил дорожнього руху: може працювати без інтернету

Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Зеленський і Рютте обговорили координацію зусиль із партнерами

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Шольц назвав заяви Трампа про Зеленського “неправильними і небезпечними”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Данія планує збільшити видатки на оборону через “агресію росії”

19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.