Новини

США завдали ще одного авіаудару в Іраку

Щонайменше шість осіб загинули в результаті авіаудару, якого американські військові завдали по автоколоні на північ від Багдада.

Про це пише Al Jazeera з посиланням на місцеві джерела.

"Унаслідок нового повітряного нальоту США, метою якого був командувач іракського воєнізованого угруповання "Хашд аш-Шаабі", рано вранці в суботу загинули щонайменше шість осіб".

Зазначається, що за даними іракського державного телебачення, атака сталася на дорозі на північ від Багдада. Крім того, повідомляється про трьох поранених.

У проіранському угрупованні "Хашд аш-Шаабі", також відомому як Народні мобілізаційні сили, спростували інформацію про те, що їхній командир перебував в атакованій колоні.

Нагадаємо, що 3 січня американські збройні сили завдали удару по військовій базі поруч з міжнародним аеропортом Багдада. В результаті обстрілу загинули вісім осіб, серед них іранський генерал Касем Сулеймані.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна не збирається віддавати США корисні копалини, а пропонує партнерство: Зеленський пояснив, якою може бути угода

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до угоди зі США щодо постачання рідкісноземельних ресурсів.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Жива. Справжні історії кохання: у Франківську презентували картини, створені дружинами полеглих захисників

В Івано-Франківську презентували проєкт із картинами дружин загиблих воїнів "ЖИВА. Справжні історії кохання". Експозиція складається… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Львові станція компостування прийняла понад 10 тонн ялинок від містян у січні

За перший місяць 2025 року на міську станцію компостування доправили понад 10 тонн ялинок. За… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Наступні тижні можуть бути насиченими: Зеленський прокоментував повідомлення щодо переговорів з Трампом

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що наступного тижня заплановані перемовини з командою президента США Дональда… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У застосунку Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок: проте не для всіх

З 7 лютого у застосунку "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок від мобілізації для деяких категорій військовозобов'язаних.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Міноборони допустило до експлуатації мобільний прально-лазневий комплекс

Оборонне відомство кодифікувало і допустило до експлуатації у Збройних силах України нову модифікацію мобільного прально-лазневого… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.