Автори ідеї сподіваються, що вироби допоможуть зменшити кількість пластикового сміття на планеті і надихнуть споживачів на турботу про навколишнє середовище.
Вони не мають смаку, їстівні, не мають запаху і швидко розкладаються, що робить їх більш екологічними в порівнянні з паперовими і пластиковими аналогами.
Такі соломинки витримують не менше години в будь-якому холодному напої, після використання їх можна з'їсти або викинути, всього за кілька днів органічний відхід перетвориться на добриво.
Ще одна перевага соломинок з макаронів в тому, що їх можна нарізати або відламати до потрібної довжини, відповідної до келиха або цілого кокосу.
Але їх, як зазначає портал Inhabitat, їх краще не використовувати для вживання гарячих напоїв.
Також не рекомендується використовувати макаронини тим, хто страждає непереносимістю глютену.
Непохитність трубочок з пасти відвідувачів при цьому не особливо бентежить.
«Stroodles – це не просто компанія з виробництва трубочок!, – повідомляється на сайті стартапу. – Stroodles – це рух. Stroodles тут, щоб допомогти боротися з пластиковими відходами».
Ресторани і бари в Італії підтримали еко-ініціативу сусіда.
Повідомлення про те, що бари в Італії почали відмовлятися від пластикових трубочок, опублікував один з користувачів порталу Reddit.
"Тут, в Італії, бари починають використовувати макарони як соломинки, щоб зменшити використання пластику. Наші технології вражають світ в черговий раз", – написав він.
Люди прийшли у захват від такої ініціативи. Один з користувачів написав: "Італійські технології у всій красі", а інший додав: "Пийте половину свого напою. Другу половину збережете – коли макаронина розчиниться, у вас вийде відмінний коктейль зі спагеті".
Після отримання Stroodles від постачальника з Італії, робочі сортують їх вручну.
Соломинки, мають нетоварний вигляд, передають в організацію City Harvest, яка займається реалізацією надлишків продовольства.
Соломинки можна замовити онлайн. Вартість комплекту з 12 штук складає £ 3,49 ($ 4,5), з 25 – £ 4,99 ($ 6,5), а з 100 – £ 12,99 ($ 16,8).
Частина коштів від продажу жертвують некомерційним організаціям, в тому числі міжнародної НКО Ocean Plastic, яка бореться з пластиковим забрудненням в Світовому океані.
Читайте також: Мікропластик уже всередині нас: звідки і що це означає
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.