fbpx
Сьогодні
20:50 02 Січ 2020

Милованов прокоментував новорічний виступ Зеленського

Міністр економіки Тимофій Милованов пояснив, як розуміти новорічний виступ Президента Володимира Зеленського та задав 4 питання.

Про це він написав у Facebook.

"Як правильно оцінювати виступ президента України? Досить часто наші оцінки є суб'єктивними та передвзятими. Якщо нам подобається людина, то ми бачимо в тому, що вона робить сильне і добре. І не помічаємо слабке і погане. І навпаки, якщо нам людина байдужа або не подобається, то ми бачимо більше негативу і не помічаємо щось хороше", – пише він.

За словами Милованова, для того, щоб оцінювати виступи, тексти, інтерв'ю більш об'єктивно існує такий підхід.

Потрібно письмово відповісти на чотири питання.

1. Що було в промові? (Тут просто максимально стисло, по суті, але одночасно максимально повно описують що відбулось. Це робиться для того, щоб нагадати собі всі важливі аспекти промови і не дати емоціям засліпити себе і забути щось важливе.)

2. Що сподобалось в промові? Що було найсильніше і чому?

3. Що не сподобалось? Що можна було зробити краще? (Зверніть увагу на конструктивність критики в цьому питанні. Таке питання зменшує конфлікт і залишає можливість для покращення через конкретні дії. Наприклад, в промові Президент України сказав "какая разница". А як можна було сказати краще, щоб передати основну ідею об'єднання і при цьому не образити важливі ідеї і переконання людей?)

4. Висновок. Ваша оцінка в цілому. Рекомендація, що робити.

"Цікаво порівняти як ваша оцінка промови Президента зміниться, якщо ви використаєте цей підхід. Найбільш корисним для мене цей підхід виявляється під час інтерв'ю та оцінки науковий статей, які я реферує. Коли я його не використовую – я просто пишу «сподобалось чи ні» і пару деталей. А з цим підхідом у мене нотатки стають більше детальними і, сподіваюсь, більш об'єктивними. Я би хотів побажати всім в Новому Році більше добра, об'єктивності, та конструктиву", – резюмує Милованов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: