fbpx
Сьогодні
12:45 31 Гру 2019

Новий представник України при Раді Європи прокоментував повернення Росії до складу ПАРЄ

У січні на розгляд депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи винесуть резолюцію, яка може змінити принцип голосування за санкції проти країн-членів РЄ, які порушують статутні зобов'язання.

Прокоментувати механізм введення санкцій в ПАРЄ в студію UATV прийшов дипломат, міністр закордонних справ України в 1998-2000 рр. і 2005-2007 рр., представник України при Раді Європи Борис Тарасюк.

"Ми є свідками дуже небажаного повороту політики провідних країн Ради Європи щодо застосування санкцій. Пов'язано це з тим, що внаслідок зміни позиції провідних країн РЄ, таких як Франція та Німеччина, Росія була повернута до складу ПАРЄ. Це дуже негативний факт, який свідчить про "корозію цінностей", яку переживає нині РЄ. Це означає, що провідні країни Ради Європи фактично ігнорують ті принципи та цінності, на яких у 1949 році була заснована організація", – наголосив Борис Тарасюк.

Він додав, що запропонований механізм санкцій внесе "вельми дивні зміни в процедуру". Це направлено на те, щоб попередити й унеможливити ситуацію, коли РЄ ввела санкції проти РФ.

Нову редакцію резолюції запропонувала Франція. Якщо її ухвалять, каже Тарасюк, це не завадить Росії знайти шляхи й далі порушувати статут РЄ. Крім того, це дасть можливість РФ й надалі шантажувати РЄ своєю політикою.

Водночас, бойкотування делегацією України засідань ПАРЄ дипломат зазначив як негативний фактор. Таким чином, сказав дипломат, Україна відмовилася від можливості формувати органи ПАРЄ, висувати кандидатів на ключові посади і, головне, приймати рішення.

Він також підкреслив, що українська делегація все ж має намір незабаром відновити свою участь в ПАРЄ.

Нагадаємо, Зеленський призначив Бориса Тарасюка на посаду постійного представника України при Раді Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

9 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Запомните, дети мои, запомните хорошенько основы эвропейской (да впрочем и любой политики): никто ни кому на самом деле не нужен. Интересы собственной страны важнее любых моральных ценностей. Предательство - просто часть политики. Запомните и не испытывайте больше никаких иллюзий. Просто учитесь рассчитывать: КОМУ... ЧТО... ВЫГОДНО...

2

Раша просуває свій проект?

3

ваше прізвище не Колумб, випадково... чи америго Веспуччі?

4

от тепер, реально, не триндіти й критикувати, а щось робити треба... а то плескали язиками, що пАпЄрЄднікі нєхАрошіє...

5
доктор

Владрашка что такое рашка и гейропа.

6
Дадада.

Путин друг народу Украины, враг Украинской власти, особенно Порошенковской.

7
володимир

Самі важливі економічно країни Европи починають зближення з Росіею це правильно би їм необходимі енергоресурси запас яких на перед маеться іменно в Росії. Цим ці держави і відрізняються від бідніших що вони мають розум і думають на майбутне про свій народ. А ми критикуем ці демократичні держави Европи тому і жевем так погано. недумаючи про майбутне. А у нас привелегій більше ніж у Німетчини і Франції з Росіею і Росія тимбільше запрошуе нас до діалогу але ми такі уже = багаті і сильні= що не хочем або висловлюемл супротив в цих відносинах з Росіею. Та нам потрібно використовувати лояльність Росії до нас на користь своїх інтересів. оце буде видно що ми дбаем про свою розбудову в кращому смислі цього слова. Да потрібно осторожно без якогось пафосу налагоджувати економічні політичні і торгові звязки як ЕС так і з Росіею. У нас нтаке географичне розміщення территорії держави. Як казав В.І.Ленін бути хоч трохи політичною проституткою але на користь своїм інтересам. Дипломатія держави і заключаеться хто і як може в правовідносинах держав перемагати на свою користь і це іторично доказано. І крім цього в цій міждержавній діпломатії завжди буде місце для компромісів але в кінцевому рахунку обовязково на користь для себе. З повагою пенсіонер

8

"Провідні країни Ради Європи фактично ігнорують ті принципи та цінності, на яких у 1949 році була заснована організація". Вся Європа відчула на собі військові дії та понесла величезні жертви заради припинення ІІ Світової війни. Росія-демон наступної війни в Європі. Початок є. В Україні.

9

Украина своим поведением фактически благословила такое отношение СЕ к рашке. А вот сама рашка, показала что политика бойкота может приносить плоды. Сейчас именно рашка диктует свои условия совету "гейропы". Зачем же там находиться Украине, тем более если она ни на что повлиять не может, а сама организация превратилась в бутафорскую.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: