В їх експериментальній установці швидкість електронів досягла менше однієї квадралліонной частки секунди.
Дослідники пояснили, що вони маніпулювали електронами за допомогою світлових хвиль, які створюються ультрашвидким лазером.
«Це може бути далеке майбутнє електроніки», – зазначив фізик Альфред Лейтеншторфер, який брав участь в експерименті. «Наші досліди з одноцикловими світловими імпульсами можуть відкрити нову область в створенні пристроїв майбутнього».
Для цього дослідники побудували установку в Центрі прикладної фотоніки в Констанці. Їхня техніка може маніпулювати надкороткими світловими імпульсами і створювати необхідні наноструктури.
Лазер, використаний командою, може виробляти сто мільйонів одноразових світлових імпульсів кожну секунду, щоб генерувати струм.
Використовуючи нанорозмірні золоті антени у формі метелика, електричне поле імпульсу було сконцентровано в зазорі шириною всього в шість нанометрів.
Вчені відзначили, що їх експеримент може забезпечити нові можливості для поліпшення електроніки. Цей метод можна використовувати в наступному поколінні комп'ютерів.
Кіт Келлог, якого обраний президент США Дональд Трамп вирішив призначити спеціальним посланцем щодо України, прагне… Читати більше
Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський висунув пропозицію створити марку «Будапештський меморандум — це х…я» після інтерв’ю… Читати більше
9-річний Роман Олексів, який отримав опіки 45% поверхні тіла внаслідок ракетного удару рф по Вінниці… Читати більше
Операція ЗСУ, яка триває п'ять місяців на території Курської області рф, суттєво змінює всю оперативну… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський візьме участь у зустрічі у форматі "Рамштайн", яка відбудеться вже завтра,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.