Микитасю продовжили запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід колишньому президенту корпорації "Укрбуд", народному депутату VIII скликання Максиму Микитасю до 14 лютого 2020 року.

Про це повідомили в прес-службі суду.

Микитася зобов'язали приходити до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду щодо кожної вимоги, не виїжджати з населеного пункту, в якому він зареєстрований і повідомляти про зміну свого місця проживання.

Також колишній нардеп повинен утримуватися від спілкування зі свідками і підозрюваними в цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання правоохоронцям свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон і носити електронний браслет.

Свіжі дописи

  • Новини

Українські полярники над Антарктидою здійняли прапор “Азову”, здійснивши мрію захисниці Маріуполя

Поблизу станції "Академік Вернадський" на острові Галіндез українські дослідники здійняли прапор бригади Національної гвардії "Азов".… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Удар по Кривому Рогу: ворожа ракета зруйнувала храм УПЦ МП

У Кривому Розі внаслідок російської атаки балістикою ввечері 22 лютого був зруйнований храм УПЦ МП:… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Києві другий день поспіль погіршується стан якості повітря: на лівому березі показники забруднення “дуже високі”

У Києві вже другий день поспіль продовжує погіршуватися стан якості повітря: на лівому березі рівень… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

“Час закрутити гайки”: Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти рф

Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Зеленський відреагував на наймасованішу атаку російських безпілотників рф з початку великої війни

Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна відбулася акція на на підтримку України

У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.