Про це передає прес-служба міністерства.
"Цього тижня було опубліковано Розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів щодо створення умов розвитку мобільного широкосмугового доступу" Ціль цього документу – зменшення податкового навантаження на мобільних операторів, а також усунення перешкод для розвитку їхніх мереж 4G", – йдеться у повідомленні.
🔸 До кінця року створимо спільну з операторами робочу групу для визначення терміну «коефіцієнт придатності радіочастотного ресурсу». Це вплине на розмір рентної плати за користування радіочастотним ресурсом залежно від придатності спектру.
🔸 Сприяємо внесенню до парламенту законопроєкту, яким, зокрема, запроваджується принцип технологічної нейтральності та можливості передачі радіочастотного ресурсу від одного оператора до іншого на комерційній основі.
🔸 Підтримуємо прийняття законопроєкту, яким встановлюється відповідальність за невиконання вимог законодавства про доступ до будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж.
🔸 Також у планах – зменшення (скасування) збору на обов'язкове пенсійне страхування з послуг стільникового зв'язку.
🔸 Розробляємо проєкт постанови, що вплине на зменшення вартості ліцензій на користування радіочастотним ресурсом. А саме – щодо зміни щорічного збільшення кроку платежів для кожного наступного року після 5 років дії ліцензії з 10% встановленої вартості на 5%. Важливо, що цей крок дасть операторам змогу інвестувати у розвиток мереж.
🔸 Окрім того, на початку року спільно з Міноборони та Генштабом закінчимо розроблення плану заходів для вивільнення діапазонів 700 МГц, 800 МГц, 900 МГц спецкористувачами.
👉 Це – лише деякі із заходів, докладніше про подробиці можна дізнатись у тексті розпорядження за посиланням.
Нагадаємо, що Мінцифри назвало перше в Україні "місто у смартфоні".
Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше
У своєму звіті фахівці Інституту вивчення війни вказують, що призупинення обміну розвідувальною інформацією між Сполученими… Читати більше
Армія російської федерації намагається закріпитися в районі села Новеньке на Сумщині та перерізати логістичні шляхи.… Читати більше
Перед Центральною виборчою комісією Румунії, яка вирішила не допускати кандидатуру ультраправого Келіна Джорджеску до президентських… Читати більше
Україна на переговорах у Саудівській Аравії спробує переконати Сполучені Штати відновити надання розвідувальної та військової… Читати більше
На фронті протягом минулої доби зафіксовано 151 бойове зіткнення, найгарячішими стали Покровський, Курський, Торецький та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.