fbpx
Сьогодні
21:49 19 Гру 2019

У Кабміні розповіли про безробіття і те, як з ним будуть боротися

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов розповів про позитивну тенденцію до зниження рівня безробіття.

Про це він написав у Facebook.

"Безробітне населення за професійними групами, не зважаючи на позитивну тенденцію до зниження рівня безробіття, ринок робочої сили в Україні все ж залишається розбалансованим. Саме невідповідність навичок та рівня кваліфікації безробітних реальним запитам з боку роботодавців є одним з факторів, які стримують успішне працевлаштування, а отже, і зниження загального рівня безробіття по країні", – розповідає міністр.

статистика

"Якщо дивитися на структуру безробітних не тільки в розрізі професійних груп, але й гендеру, то цікавим є два наступних спостереження. Серед жінок кількість безробітних збільшується зі зростанням рівня кваліфікації. Іншими словами українки радше стикаються з проблемою «скляної стелі». Ситуації, коли ти не можеш отримати підвищення, або бути прийнятим на високу посаду, виходячи з гендерних ознак, а не кваліфікації, якою володієш. Аніж мають справу з гендерним розривом в оплаті праці. З іншого боку, серед чоловіків найбільша кількість безробітних має найнижчий рівень кваліфікації та навичок. І ми хочемо це змінити!", – заявив Милованов.

Також в уряді повідомили, що працюють над наповненням державного геокадастру інформацією про сільськогосподарські земельні ділянки українців.

Нагадаємо, що 17 грудня Держгеокадастр відкрив інформацію про дозволи щодо зняття верхнього шару ґрунту. Також в уряді виступили за скасування права Держгеокадастру на розпоряджання землею.

А керівників всіх територіальних органів Держгеокадастру звільнили 10 грудня. Згодом в уряді оголосили перші конкурси на ці посади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: