Новини

Кравцов назвав три досягнення Укрзалізниці під час свого керівництва

Три досягнення глави правління Укрзалізниці Євгена Кравцова це: фінансова стабілізація держкомпанії, антикорупція в частині вагонного парку і залучення капітальних інвестицій.

Про це він повідомив в інтерв'ю Ліга.Бізнес.

1. Фінансовий сектор

"Фундаментальне – фінансова стабілізація. Я прийняв компанію в стані технічного дефолту. Сьогодні УЗ має кредитний рейтинг на рівні держави", – стверджує очільник УЗ.

2. Антикорупція в частині вагонного парку

"Друге – дерегуляція вагонної складової у вантажному сегменті, що прибрало великий корупційний пласт в частині використання вагонного парку УЗ", – заявив Кравцов.

Нагадаємо, що раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій, заявив, що корупція УЗ з подачею вагонів неможлива без вищого керівництва.

Кравцов в інтерв'ю відповів, що можлива і слід виключати з процесу людський фактор.

"Ми не завершили процес централізації і не керуємо повністю подачею вагонів до кожної останньої станції.

Тому що є дуже серйозний каскад делегування на рівні доріг, дирекцій, в рамках доріг і на рівень навіть станцій, де факти корупції присутні. І до моменту повної автоматизації ці факти важко викорінити. Треба виключати людський фактор – це як раз така реформа, яку плануємо реалізовувати , – відповів Кравцов.

3. Залучення інвестицій

"Капітальні інвестиції та інвестування в основні засоби УЗ. Ми запустили великі програми, наприклад, закупівлі тепловозів General Electric. За 2,5 року збудовано більше 6000 вагонів, а через капремонти пропущено 15 000 – це більше половини операційного парку піввагонів УЗ. Сподіваюся, що найближчим часом оголосимо конкурс із закупівлі електровозів", – підкреслив керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Владислав Криклій очікує, що наглядова рада "Укрзалізниці" розгляне питання звільнення голови правління компанії Євгена Кравцова вже на наступному тижні.

РанішеУкрзалізниця хоче зробити знижки при ранньому бронюванні квитків.

Свіжі дописи

  • Новини

Під час виконання бойового завдання на літаку F-16 загинув 26-річний Павло Іванов

12 квітня пілот літака F-16 26-річний Павло Іванов загинув під час виконання бойового завдання Про… Читати більше

Saturday April 12th, 2025
  • Новини

На всі питання відповів правильно: Трамп заявив, що склав когнітивний тест

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що під час медичного огляду склав тест, який… Читати більше

Saturday April 12th, 2025
  • Новини

830 мільйонів євро виділить Норвегія на підготовку української бригади

Норвегія спільно з балтійськими країнами підготує одну бригаду Збройних сил України, на це  планують виділити… Читати більше

Saturday April 12th, 2025
  • Новини

РНБО ввела санкції проти Клюєва, Арбузова та колишнього власника ТРЦ Guliver Поліщука

Рада з питань національної безпеки та оборони запровадила нові санкції проти чотирьох колишніх українських посадовців… Читати більше

Saturday April 12th, 2025
  • Новини

У Львові проходить тиждень музичної терапії: навіщо це рішення

У Львівському органному залі стартував тиждень музичної терапії, який відзначається щороку з 10 по 15… Читати більше

Saturday April 12th, 2025
  • Новини

Сирський розповів про рекордні втрати російських військ із початку року

Від початку 2025 року втрати російських військ становлять 140 тисяч 650 солдатів. Про це повідомив… Читати більше

Saturday April 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.