Помічники Трампа звузили коло з доступом до дзвінків президента

Cтарші помічники президента США Дональда Трампа ще більше обмежили кількість чиновників адміністрації, яким дозволено слухати телефонні дзвінки президента з іноземними лідерами.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Доступ до стенограм телефонних розмов Трампа зі світовими лідерами також тепер поширюється на набагато меншу групу людей всередині Білого дому, кажуть джерела в адміністрації.

"Ніхто не допускається до дзвінків", – заявив чиновник Білого дому, описуючи нові зусилля з обмеження доступу до розмов. До них допускають лише найвищих помічників президента і забороняють слухати деяким службовцям вищого та середнього рівня

Раніше в адміністрації Трампа, а також за часів минулих президентів, більшій кількості чиновників було дозволено слухати телефонні дзвінки з іноземними лідерами. Це були помічники, що мають спеціальні знання щодо країн, до яких телефонують, або посадові особи, орієнтовані на питання, що обговорюються під час розмови.

Тепер, коли президент спілкується по телефону зі світовими лідерами, до нього приєднується лише кілька інших осіб, призначених Трампом на найвищий рівень адміністрації, кажуть численні чиновники Білого дому.

Список, підписаний радником з національної безпеки Робертом О'Браєном, який часто приєднується до дзвінків разом із ротаційним складом чиновників, включає його заступника Метта Поттінгера, державного секретаря Майка Помпео, виконуювача обов'язків начальника апарату Міка Малвані та його заступника Роба Блера.

Радник віцепрезидента Майка Пенса генерал-лейтенант Кіт Келлог часто є єдиним представником офісу Пенса.

Доступ обмежили деяким кар'єрним чиновникам та співробітникам, чиї посади передбачали нотування та редагування можливої ​​стенограми розмов з метою пояснення, що було сказано.

Нововведення, схоже, запровадили після скандалу довкола розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським. Трампа звинувачують в тому, що він тиснув на Зеленського з метою залучити його до допомоги в боротьбі проти політичного суперника Трампа Джо Байдена.

Свіжі дописи

  • Новини

Війна повинна закінчитися скоро: Трамп відправив в Україну міністра фінансів для зустрічі з Зеленським

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підтвердив візит глави Мінфіну Скотта Бессента до України найближчим… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025
  • Новини

Вкрали понад 107 млн держаних коштів на експорті військової продукції: викрито чотирьох експосадовців Укроборонпрому

Контррозвідка Служби безпеки та НАБУ викрили схему привласнення бюджетних коштів на колишньому держпідприємстві концерну «Укроборонпром»… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025
  • Новини

Скаржитися не будемо. Україна знайде вихід з цієї ситуації: Зеленський про замороження коштів від USAID

Президент Володимир Зеленський у зв'язку з рішенням уряду США припинити фінансування USAID заявив, що Україна… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025
  • Новини

Прем’єр-міністри України та Албанії обговорили оборонну співпрацю та посилення санкційного тиску на рф

11 лютого відбулася телефонна розмова прем’єр-міністрів України та Албанії Дениса Шмигаля й Еді Рама. Сторони… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025
  • Новини

Анімаційний фільм “Я померла в Ірпені” здобув перемогу на найбільшому фестивалі короткометражного кіно

Анімаційний фільм «Я померла в Ірпені» (I Died in Irpin) режисерки Анастасії Фалілеєвої здобув нагороду… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025
  • Новини

Росіяни КАБами атакували Сумщину: відомо про двох загиблих

Окупанти скинули дві керовані авіаційні бомби на цивільну інфраструктуру Краснопільської громади Сумського району. Про це повідомили МВС та Офіс генпрокурора, пише… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.