Новини

Садовий подав апеляцію на рішення Антикорупційного суду

Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду про заставу в розмірі 1 млн грн.

"Ми подали апеляцію. Це рішення не було складним, оскільки за весь час роботи міським головою Львова я не раз переконався, що за справедливість потрібно боротися. Успішний Львів завжди буде комусь кісткою в горлі, але нам своє робити", – повідомив Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Вищий антикорупційного суд 27 листопада обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тис. 550 гривень. Прокуратура вимагала заставу в розмірі 50 млн грн.

Також суд зобов'язав мера Львова "прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду на кожну їхню вимогу" і повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утриматися від спілкування з іншими підозрюваними і свідками в цьому кримінальному провадженні.

21 листопада Садовому вручили підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 та ч.2 ст.364 КК України – зловживання службовим становищем під час продажу 23,49 га під індустріальний парк.

Нагадаємо, що у Кабміні прокоментували "справу Садового".

 

Свіжі дописи

  • Новини

В Офісі Президента розповіли, коли почнуть обговорення деталей про припинення вогню

Уже наступного тижня розпочнеться обговорення деталей щодо негайного запровадження 30-денного режиму припинення вогню, на яке Україна… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Віцепрезидент США Венс відреагував на критику свого кузена, який воював у ЗСУ

Віцепрезидент США Джей Ді Венс прокоментував заяви свого двоюрідного брата Нейта Венса, який воював проти РФ… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

Львівські музеї зібрали понад 185 тисяч гривень на відбудову знищеного росіянами музею Романа Шухевича

У трьох львівських музеях відбулися дні відкритих дверей, тобто заклади не отримували прибутку за вхідні… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

Президент Франції закликав військових лідерів 30 країн почати розробляти план гарантій безпеки для України

У вівторок, 11 березня, президент Францій Еммануель Макрон під час зустрічі "коаліції охочих" у Парижі закликав військових… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

Президент США заявив, що запросить Зеленського до Білого дому

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий знову запросити свого українського колегу Володимира Зеленського до… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

В Україні зростає попит на електромобілі: які моделі найпопулярніші серед громадян

У лютому 2025 року український автопарк поповнили 4488 автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV).… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.