fbpx
Сьогодні 05/08/2020 08:03
14:06 02 Гру 2019

У "Слузі народу" розповіли, на що піде бюджет партії

Фото: Главком

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко пояснив, на що піде бюджет партії.

Про це він сказав в інтерв'ю hromadske.

"Будемо інвестувати. В нас є багато задач, пов'язаних і з поточною діяльністю, і з розвитком структури, з розвитком центрів, які ми намітили робити. Насправді все це не потребує фантастичних грошей", – каже він.

Він зазначив, що знову клеїти на гроші партії борди, роздавати газети — це буде неправильно.

"Ми, звичайно, будемо видавати газету, але основний масив витрат буде пов'язаний зі створенням додаткової користі і вартості в інтелектуальному напрямку. Наприклад, — центр стратегій та напрацювання рішень. Він фактично буде працювати як хаб по акумуляції статистики, інформації від різних аналітичних центрів. Ми оголосимо в січні тендер на кілька позицій: соціологічні дослідження, аналітику тощо", – розповів Корнієнко.

Крім того, Корнієнко заявив, що 50 партійців можуть контролювати 250 людей у фракції.

Також він розповів, як потрапив до партії "Слуга народу".

А ще він розповів, скільки членів нараховує партія "Слуга народу".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Бюджет

партии СН пойдет на поднятия духа пенсионерам Украины.

2
СЕРГІЙ

Комітет виборців України продовжує аналізувати фінансові звіти політичних партій. Станом на середину листопада політичні партії мали подати звіти за ІІІ квартал 2019 року, що включає період із липня до вересня.
Відповідно до звіту «Слуги Народу» про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в політичній партії офіційно не працює жодної особи. Так, у графі «працівники складу апарату партії» вказано цифру 0. Для порівняння: у ВО «Батьківщина» офіційно працює 73 особи, в «Європейській солідарності» – 46 осіб, в «Голосу» – 3, Радикальній партії Олега Ляшка – 20, «Самопомочі» – 264, «Українській стратегії Гройсмана» - 3.
Варто відзначити, що «Слуга Народу» також не витрачала офіційно коштів на заробітну плату. Всього за період липня-вересня партія витратила 240 млн. грн., із них 0 грн. – на заробітну плату.
Крім цього в «Слуги Народу» не зареєстровано жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.
Складно уявити парламентську політичну партію, в якій би працювали особи виключно на волонтерських засадах. Зокрема, партію, в якої немає оплачуваного на постійній основі бухгалтера, охорони, секретаря, працівників прес-служби та оргвідділу. Багаторічна практика вказує, що такі партії можуть здійснювати тіньову оплату праці – «в конвертах».
Схожа ситуація із місцевими осередками партій, які не мають статусу юридичних осіб. Закон "Про політичні партії в Україні" дозволяє існування місцевих організацій без такого статусу, однак це свідчить про централізований характер управління та може бути спробою тінізації партійного життя.
Зокрема, такі місцеві організації не здатні проводити повноцінну фінансову та господарську діяльність через відсутність рахунків у банках. Однак це також полегшує життя партіям, які не зобов’язати звітувати про діяльність осередків без статусу юросіб перед НАЗК.
Відповідно до даних Реєстру політичних партій «Слугу Народу» було офіційно зареєстровано 31 березня 2016 року, СПІВПАДІННЯ ??? ОЙ НЕ ДУМАЮ !!!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: