Про це йдеться в щомісячному огляді Національного банку.
Як наголошується, зміцнення гривні було обумовлено надходженням портфельних інвестицій, надходженням іноземної валюти від традиційних експортно орієнтованих галузей (зокрема АПК) і стриманим попитом на іноземну валюту з боку імпортерів.
"НБУ проводив валютні інтервенції для поповнення міжнародних резервів, не протидіючи ринковим тенденціям", – йдеться в повідомленні.
Зокрема, в листопаді позитивне сальдо операцій НБУ на валютному ринку склало 0,9 млрд доларів (з початку року – 5 млрд доларів).
Наголошується, що за листопад курс долара впав на 3,8%. Всього з початку року американська валюта подешевшала на 13,2%.
Так, на 29 листопада НБУ встановив курс на рівні 2403,5575 гривень за 100 доларів, що на 365,2689 гривень менше, ніж на 31 грудня 2018 року (2768,8264).
Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше
Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.