fbpx
Сьогодні 08/08/2020 00:24
22:33 27 Лис 2019

Уряд ухвалив пропозицію щодо запровадження нових санкцій: за що вони передбачаються

Уряд ухвалив пропозицію щодо запровадження санкцій проти тих, хто руйнує об'єкти культурної спадщини на території АР Крим та м. Севастополь, здійснює там теле- та радіомовлення, а також постачає матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Під час засідання Уряду була ухвалена пропозиція Мінветеранів розпорядження застосувати санкції до юридичних осіб, що забезпечують незаконну діяльність окупаційної адміністрації РФ та юридичних осіб, які залучені до проведення незаконних пошукових робіт на об'єктах археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини. Зокрема, це 39 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ та 22 юридичні особи, зареєстрованих на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством.

Також передбачені санкції до юридичних осіб, які незаконно здійснюють мовлення на захоплених радіочастотах на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Зокрема, це 19 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ та 15 юридичних осіб, зареєстрованих на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством.

Окремий проєкт розпорядження передбачає застосувати санкції до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації, які незаконно розташовані на тимчасово окупованій території України.

Зокрема, це 33 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ та 3 юридичні особи, зареєстрованих на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством.

"Ті, хто думають, що на території нашого півострова можна робити що їм заманеться, зокрема торкатися культурної спадщини, проводити розкопки, здійснювати мовлення своїх пропагандистських каналів – глибоко помиляються! Їхня незаконна діяльність є не чим іншим, як злочином, а будь який злочин має бути покараний. Що ж стосується постачань оборонно-промислового комплексу РФ – то ці злочинці мали б нести ще більшу відповідальність, за сприяння армії країни агресора, який воює з нами"

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда

Мінветеранів вважає, що такі дії з боку зазначених юридичних осіб сприяють легітимації незаконної окупації та спроби анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Російською Федерацією, що створює реальні та потенційні загрози національній безпеці України.

Запровадження санкцій до вказаного переліку юридичних осіб унеможливить ведення ними економічної діяльності на території України. Крім того, це дасть можливість нашим партнерам ініціювати запровадження санкцій щодо визначених юридичних осіб в країнах Європейського Союзу та Сполучених Штатах Америки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Уряд должен запропонуваты санкции для меров, губернаторов, газовщиков, Водоканал,Энергетиков, теплосеть за не исполнение указов кабмина.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: