Написав Гончарук у Facebook.
"1,5 мільйона українців вже померли, так і не отримавши жодного прибутку від своєї землі, вони не змогли навіть передати пай у спадок своїм дітям. Я не хочу, щоб така ж доля була і у майже 6 млн пайовиків, у яких поки що є земля!
Сьогодні парламент може в першому читанні розглянути законопроекти про обіг землі. Звертаюсь до них за підтримкою. Для всіх нас і для України це дуже важливо.
Перш ніж виносити ці законопроекти на розгляд громадськості, ми проводили численні консультації та переговори, опрацьовували декілька десятків можливих сценаріїв. Потім протягом двох місяців у нас був постійний діалог, як з прихильниками, так і з противниками цієї ініціативи, з метою пошуку спільного знаменника.
Ми не можемо задовольнити усіх, наше завдання – балансувати інтереси всіх стейкхолдерів (а не однієї певної групи), встановлювати прозорі правила гри і підтримати чесну конкуренцію. Ця реформа робиться в першу чергу для українців та в інтересах українців".
Прем'єр-міністр заявив, що "земельна реформа – це не про розпродаж землі, це про відновлення справедливості та про права людини самостійно вирішувати, що робити зі своїм паєм: продати, працювати на ньому чи здавати в оренду".
"Ми – не старі політики, які вже вісім скликань поспіль з року в рік продовжували мораторій, заохочуючи за безцінь продавати через "сірі" схеми землю та здавати її в оренду за копійки".
"Ми не можемо зробити життя мільйонів громадян, що живуть у селах, кращим, якщо нічого не змінюватимемо та не будемо давати можливості людям самостійно розпоряджатись своєю землею. Земельна реформа – це наш виклик!", – додав він.
Президент Володимир Зеленський розповів про підготовку та очікування щодо зустрічі між командами України та США… Читати більше
Міжнародний благодійний фонд MOVE UKRAINE побудував у Тернополі модульний реабілітаційний центр, який стане частиною сучасного… Читати більше
Соціальна ініціатива Arm Women Now презентувала у нідерландському місті Утрехт першу в історії сучасної України… Читати більше
Потенціал промислових підприємств так званої "ЛНР" російський виробник військового обладнання використовує для виконання оборонних замовлень… Читати більше
У двох українських закладах вищої медичної освіти розпочалась інтенсивна програма спеціалізованої післядипломної підготовки терапевтів мови… Читати більше
Правильне харчування для немовляти є основою для його здоров'я та розвитку. Вибір дитячої суміші —… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.