Про це повідомив сайт президента.
Основні завдання альянсу – координація з державними органами, створення робочих груп з актуальних проблемних напрямів, підготовка проектів пропозицій президенту як главі Альянсу, моніторинг та аналіз ефективності реалізації волонтерських ініціатив, вдосконалення законодавства в сфері розвитку та популяризації волонтерського руху.
"Ми налаштовані продуктивно і системно працювати над вирішенням питань. Раді, що ви погодилися брати участь у цій комунікаційній платформі", – сказала заступник керівника ОП Анна Коваленко.
Як зазначається, на зустрічі були присутні військові волонтери, волонтери, які займаються проблемами дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, самотніх людей похилого віку, освітніми та екологічними питаннями.
Радник заступника керівника ОП Максим Кречетов зазначив, що НАО буде складатися з багатьох секцій за напрямами діяльності.
"Кожна секція буде займатися своїми справами і запрошувати на цю площадку для співпраці представників центральних органів влади, народних депутатів і всіх, від кого залежить вирішення тієї чи іншої проблеми", – сказав Кречетов.
Координатором НАО обрали волонтера Наталю Пушкарьову. Вона окреслила основні проблеми цієї діяльності. Зокрема, це відсутність єдиної системи інформаційного обміну з ситуацій, які вимагають волонтерської допомоги, рамкове законодавство, не підкріплене нормативно-правовими актами належним чином.
Також вона зазначила, що не існує координації між волонтерами, залученими до вирішення одних і тих же завдань.
"Проблемою є інертність державних органів різного рівня і саботаж з боку окремих чиновників, фізичне, емоційне і психологічне вигоряння волонтерів і багато інших негативних моментів, з якими щодня стикаються волонтери. Але головна проблема – це відсутність координації між органами влади та волонтерськими громадськими організаціями", – зазначила координатор НАО.
Крім того, вона підкреслила, що підтримка волонтерського руху з боку держави може стати одним з чинників економічного зростання в країні.
"Держава могла б перекласти важливі суспільні завдання на громадські організації", – сказала Пушкарьова.
Пушкарьова також навела приклад діяльності волонтерського руху в Сполучених Штатах Америки і в країнах Європейського союзу.
"Ці країни мають можливість переводити деякі економічні питання на волонтерські співтовариства, на меценатів. Волонтерство грає важливу роль локомотива позитивних суспільних змін у багатьох розвинених країнах", – зазначила вона.
Також учасники засідання домовилися опрацювати найбільш актуальні проблеми волонтерського руху. Для цього вони створять відповідні тематичні сектори. До Міжнародного дня волонтера, який відзначається 5 грудня, повинні бути представлені перші результати роботи НАО.
Міністерство аграрної політики та продовольства запускає новий сервіс "еРослинництво", який має забезпечити простежуваність у сфері… Читати більше
Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель підтвердив, що Сполучені Штати дозволили Україні бити по території рф… Читати більше
Відеопроєкт «Онлайн-освіта Донеччини», створений за підтримки USAID DG East, розповідає про щоденні подвиги та складнощі,… Читати більше
Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк відмовився від міжнародної премії імені Магнітського, якою нагороджують за боротьбу… Читати більше
У Балтійському морі пошкоджено кабель зв’язку між Фінляндією та Німеччиною, а також ще один — між Швецією та Литвою. Про це повідомляють… Читати більше
У чому проблема? Щороку міста світу стикаються із накопиченням тон зелених відходів, таких як опале… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.