Міністерство соціальної політики України планує реформувати систему соціального захисту населення у регіонах, однак при цьому не буде скорочувати управління соцзахисту.
Про це повідомила міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська, передає пресслужба уряду.
"Ми не плануємо скорочувати управління соціального захисту у нинішній системі. Втім, це не означає, що ми не будемо рухатися далі в напрямку реформ та підвищення якості", — повідомила Соколовська.
За її словами, у Мінсоцполітики планують провести аналіз органів соціального захисту населення. Надалі там визначатимуть, які функції мають передати на районний рівень, а які — на місцевий, у тому числі на рівень об'єднаних територіальних громад.
Вона наголосила, що Міністерство є і буде на постійному зв'язку з регіонами. "Ми за ефективну систему зворотного зв'язку. Тому вдячна колегам за те, що озвучують критичні проблеми регіонів".
Зазначимо, що ухваленою Радою програмою діяльності уряду передбачається, що 30% всіх нових доходів державного бюджету будуть витрачати на підтримку соціального захисту населення.
Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше
Європейський Союз не вимагає проведення виборів в Україні, бо, по-перше, не може диктувати свої умови,… Читати більше
У понеділок, 24 лютого, Франція та Естонія проведуть зустріч європейських міністрів оборони, під час якої обговорять… Читати більше
21 лютого відбулася телефонна розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Високим представником ЄС, Віце-президентом Європейської… Читати більше
Парламент Болгарії 21 лютого схвалив декларацію про неучасть болгарських Збройних сил у бойових діях на території України.… Читати більше
Служба безпеки та Національна поліція «по гарячих слідах» затримали агента фсб, який підготував теракт у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.