20:58 07 Вер 2019

Збірна України розтрощила Литву у відборі Євро-2020

Фото Reuters

У матчі п'ятого туру відбору до ЧЄ-2020 року збірна України розгромила команду Литви з рахунком 3:0.

Поєдинок відбувся 7 вересня у Вільнюсі, передає УП.

Підопічні Андрія Шевченка не мали проблеми у грі з литовцями і весь матч контролювали гру. На сьомій хвилині синьо-жовті відкрили рахунок після точного удару Олександра Зінченка – 1:0.

футбол

На 27-й хвилині рахунок став 2:0. Марлос майже з лінії штрафного пробив у кут воріт збірної Литви. Господарі поля не створили проблем біля воріт Андрія П`ятова, а українці продовжували атакувати. До закінчення першого тайму гарні моменти збільшити рахунок були у Руслана Малиновського та Зінченка.

У другому таймі збірна України зменшила натиск, але моментів біля воріт збірної Литви було вдосталь. Після серії ударів від Малиновського Руслан таки досяг свого. На 61-й хвилині Малиновський ударом низом пробиває воротаря збірної Литви – 3:0.

футбол вболівальники

До закінчення матчу українці продовжували атакувати і контролювати гру, але голів у цій грі більше не було.

Після 5 турів відбору до Євро-2020 збірна України з 13 очками очолює групу В. Свій наступний матч у кваліфікації збірна України проведе 11 жовтня проти Литви в рідних стінах.