fbpx
Сьогодні 11/08/2020 10:17
09:17 21 Сер 2019

"Похорон санкцій": Безсмертний прокоментував зустріч Макрона та Путіна

Політик та колишній представник Тристоронньої контактної групи у Мінську Роман Безсмертний стверджує: президент Франції Еммануель Макрон претендує на лідерство в Європі, а тому йде на зближення з Росією.

Про це Безсмертний сказав в ефірі каналу UA:Перший.

Політик стверджує, що Франція збільшує свій товарообіг із Росією, а також зближує свої позиції із РФ задля розв'язання своїх проблем у Африці.

"Під час зустрічі було 10 хвилин, де звучало "Зеленський". Звучала фраза про повернення Росії до G7 залежно від розв'язання української кризи. Не війна, а українська криза", – підкреслює Безсмертний.

"Ви знаєте, я слухав Макрона, і було таке враження, немов слухаю похоронну процесію по санкціях", – висловив думку Роман Безсмертний.

Політик вважає, що таку позицію західних лідерів можна зрозуміти, адже їх урядова більшість та опозиція спрямовані поглядом на Росію.

"У нас є півроку існування санкції та необхідності серйозних тактичних кроків у дипломатичному плані у Європі, поки ситуацію ще якось можна виправити", – твердить Безсмертний.

Нагадаємо, після зустрічі із Путіним Макрон заявив, що майбутнє РФ буде європейським.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

12 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Народ

Патриоту. ты мог бы и в краткой форме высловить своё недовольствие , зачем так много лишних слов. А в общем я с тобой солидарен.

2
Народ

А как же ты думал пан Бесмертный. Я думаю что эта вся чехарда с войной на Донбассе должна закончится. Крым наш. Донбасс наш, Севастополь наш. Оказывается не наш. Потому что тупые у нас были МЗС или хитрый митрий Кальцман. Потому и так живём уже пять лет. А эта сволота процветает и жизни радуется.

3
Виктор

Про санкции можно забывать. Но это все для нас не имело бы никакого значения если бы. И это если бы, самое главное. Могли бы мы победить московию? Да. Для этого нужно не много не мало, чтобы в Украине 90% народа были граждане, а не жители. Жителям главное, чтобы им было комфортно жить, их аргумент прост, живем один раз, и поэтому, есть Украина – хорошо, нет ну и ладно, зарплата, продукты и все в норме.

4

" Звучала фраза про повернення Росії до G7 залежно від розв’язання української кризи. Не війна, а українська криза”, – підкреслює Безсмертний. Що ж ви гроші народні марнуєте, якщо за 5 років не довели до Заходу що це не українська криза, а війна. Важко ? Подивись навкруги - це Захід на тебе поклав. Чекаємо на реацію "Миротворця".

5

От мені цікаво, людина, яка була у тіні, ніхто її толком не знав, тепер так рвучко, усюди, дає свої коментарі та рекомендації!!! на що сподівається? хоче бути великим і незамінним, типу: "от бачите від кого ви відмовилися! а я -дока!"

6

А що, колишня влада не розуміла силу і міць Росії та своє майбутнє, якого не буде саме через використання її на час? І досі скавчать шакали в політиці на термоядерну Росію , аби догодити , а потім бути викинутими як використаний презерватив. І не тільки викинуті на свалку історії, але ще й без грошей , що накрали та із видом їх кімнати з небом в клітинку.
Нажаль усякі санкції для термоядерної та ресурсної Росії приводять до посилення економіки Росії через імпортозаміщення та нову економічну політику на переробку власних ресурсів і продажу на експорт вироблених товарів із газу, нафти, аміаку, урану, металів та інше із доданою вартістю. А санкції проти бізнесменів і взагалі російського бізнесу - приводять до втрати ЄС можливості збереження російським бізнесом грошових ресурсів в західних банках і через інвестиційні проекти на Заході. Тобто будь-які санкції мало ресурсного Заходу проти Росії гатять по самому Заходу і вже зараз деякі країни ЄС вимушені мати із Росією таємні взаємовигідні проекти товарообігу, які нехтуючи всякими наказами Штатів і санкціями поставляють в Росію найновіші технологічні засоби і товари.
Для українців , а не жидів є головне питання, а що ж чекає Україну після продовження такої русофобської війни Росії із Заходом. Відповідь однозначна - подальший розпад, бо і "Мінські угоди", і дії Ради по денонсації договору з Росією" про дружбу і співробітництво ... "з встановленням кордонів України - ведуть державу Україну до денонсації пакту Молотова-Ріббентропа і поверненню приєднаних до СРСР західних земель Польщі, Румунії, Угорщини, а також визнання Криму російським, оскільки УРСР без договору 2009 року зобов'язана була вийти з СРСР в землях з якими входила в СРСР - без Криму і Західних земель України. А "мінські угоди" також спрямовані на відділення областей і повне розчленування України. Ось як виконуються думки Путіна про "Україну - що не відбувся як держава". Амінь - якщо не станемо знову поза блоковою державою і не будемо притягувати величезні сили Росії на наше знищення , адже ні НАТО, ні США захищати нас ніколи не будуть, як і колись Грузію, бо це вступ НАТО чи США у війну із термоядерною Росією із 8500 термоядерних головок і носіїв до них, а це загибель планети. За що боролися, на те й напоролися!

7
Гість

Що пропонуєте в контексті реальної ситуації?

8

Хочу сказати, що починаючи інформаційну, санкційну війну з Росією з 2014 р.,треба було думати головою типчикам на кшталт Турчинова та Порошенко та їм подібним, порівняти можливості, не літати у фантазіях, що весь світ за Україну! З великим і грозним сусідом треба завжди жити мирно, задиратися і грозитися такому сусіду можуть тільки тупі мавпи, якими ми і опинилися, а тепер спробуй, утримай цілісною країну!

9
Гість

Молодець Лана, Не треба ставити воза поперед коня і якщо Ви нормальна людина, то Вам все одно хто Вас зґвалтував -чи то Росія, чи то США, але постраждалий саме Ви. Тому не закривайте очі на штатівську розробку щодо створення в Україні через штучні революції і конституційні перевороти русофобське політичне направлення . Адже не Україні і її народу був інтерес створити падіння ВВП України в рази, підставляючи ідею безвізу , аби виїхали українці шукати долю в інших країнах. В наявності створений геноцид українського народу із жебракуванням та вимиранням нації, особливо в селех, де немає ані фельдшерського пункту, ані аптеки та роботи. Пустують села і вже 12 мільйонів українців покинули Батьківщину, а це значить, що Україна лишилася працездатного людського ресурсу. Залишилися пенсіонери, діти, інваліди та ті тітушки, що заробляють на життя коли є штучне мовне і олігархічне протистояння.
Штати хотіли підкорити розпадаючу Росію та створити на сході України і в Криму свої військові база для утримання гегемонії долара через військову міць. Але Путін дуже вдалими і не дуже збитковими кроками цю розробку знищив, придбавши стратегічно вигідну позицію в Криму для станцій наведення та станцій виявлення та вдалу ля Росії гібридну війну на Донбасі. Адже така війна по-перше, не давала змоги русофобській Україні увійти в НАТО, а по-друге знищувала металургійну промисловість через відсутність коксового вугілля, та інші галузі, які залежали від енергоресурсів. Крім того, така гібридна війна давала Росії час на переозброєння і заміну ядерних головок які із часом втрачали критичну масу. Навіть США ще тільки на 70% замінила свої 7700 ядерних головок , а Росія за 5 років повністю обновила свою ядерну зброю із 8500 головок. Отак і виявилося, що Україна стала не об'єднуючою транзитною країною, а ворогом собі.

10
Гість

Тільки мавпочки, які не зробили правильних висновків з нашої історії, будуть тупо закликати до дружби з підлим сусідом !

11
Гість

100 %. Но майданутим рога мешали и мешают понимать истину

12
Бывалый

Разговорился, когда его турнули!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: