Про це повідомляє DW.
У "Лізі" заявили, що хочуть, аби цей вотум розглянули якомога швидше. "Ті, хто марнує час, шкодять країні та лише думають, як втриматися на своїх посадах", – цитує агенція Reuters заяву політсили.
Як відомо, до правлячої коаліції входять "Ліга" та "Рух п'яти зірок". Між партнерами нещодавно загострилися протиріччя, зокрема через проект швидкісної залізничної гілки між Туріном і французьким містом Ліон.
Напередодні віце-прем'єр Італії та лідер "Ліги" Маттео Сальвіні заявив про відсутність парламентської більшості в урядової коаліції та потребу в нових виборах у країні.
Зараз в Італії тривають парламентські канікули. Керівники фракцій у Сенаті країни зберуться у понеділок, аби вирішити, на коли призначати голосування щодо вотуму недовіри.
Якщо Сенат проголосує за вотум недовіри до уряду Конте, то президент країни Серджо Матарелла спершу спробує знайти компроміс, а якщо це не вдасться, то він вирішуватиме, чи розпускати парламент і призначити нові вибори. Якщо глава італійської держави відмовиться розпускати парламент, то він зможе призначити перехідний технократичний уряд з позапартійних експертів.
Раніше Зеленський провів телефонну розмову з Головою Ради міністрів Італії.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс прокоментував заяви свого двоюрідного брата Нейта Венса, який воював проти РФ… Читати більше
У трьох львівських музеях відбулися дні відкритих дверей, тобто заклади не отримували прибутку за вхідні… Читати більше
У вівторок, 11 березня, президент Францій Еммануель Макрон під час зустрічі "коаліції охочих" у Парижі закликав військових… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий знову запросити свого українського колегу Володимира Зеленського до… Читати більше
У лютому 2025 року український автопарк поповнили 4488 автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV).… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів між українською та американською делегаціями в Саудівській Аравії 11 березня… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.