Супрун дала поради майбутнім депутатам, як зберегти здоров’я

Невдовзі депутати і депутатки 9-го скликання Верховної Ради України складуть присягу і почнуть багату на стрес роботу.

Про це очільниця МОЗ Уляна Супруннаписала у Facebook.

"Ми проаналізували можливі ризики для здоров'я та зібрали поради, як їх зменшити, аби справлятися з будь-якими випробуваннями", – йдеться у публікації.

Поради депутатам від Супрун:

📌 Харчуйтеся збалансовано. Якщо ви захочете проголосити протестне голодування, не тримайте його довше за 2 доби. У межах цього періоду голодувати корисно.

📌 Мийте руки. Пам'ятайте, що через брудні руки передаються гепатит А, вірус грипу та інші віруси застудних захворювань, Salmonella та кишкова паличка.

📌 Регулярно відвідуйте сімейного лікаря. Сімейний лікар допоможе стежити за тиском, розпізнає переддіабетичний стан, направить на щеплення, дасть електронний рецепт для безоплатного отримання препаратів за програмою "Доступні ліки".

📌 Вакцинуйтеся. З початком сесії слід пройти щеплення від грипу, адже велике скупчення людей – це найкраща ситуація для поширення вірусу.

📌 Гуляйте, але не прогулюйте засідання. Тривале сидіння шкодить здоров'ю: воно змінює поставу, погіршує кровообіг у малому тазі та ногах, зводить нанівець енерговитрати і призводить до набору ваги. Тому в кулуарах і комітетах робіть присідання, відтискання, планки, виходьте на пробіжку до Маріїнського парку.

📌 "Ні" підборам. Високі підбори збільшують ризик травми ніг, послаблення сухожиль, деформують стопу, а тісне незручне взуття шкодить кровообігу і працездатності.

📌 Бережіть горло. Говорити з трибуни важко, особливо, якщо доводиться кричати. Уберегти голосові зв'язки від болю допоможуть регулярні вокальні вправи, розігрів, заняття спортом і тренування дихання, віднайдення власного голосу, який дещо нижчий, ніж ви звикли говорити.

📌 Шануйтеся. Не допускайте булінгу, агресії та домагань. Вони є загрозами на робочому місці, що створюють токсичну атмосферу.

📌 Працюйте відповідно до своїх біоритмів. Робота вночі над законопроектами чи вивченням законодавчої бази — річ потрібна, але шкідлива для здоров'я.

📌 Не робіть кілька справ одночасно. Наприклад, ведення бізнесу, розвиток сторінки в Instagram і робота над законопроектами водночас підриватимуть ваше здоров'я і заважатимуть здоровому сну та фізичній активності.

📌 Не згоріть на роботі. Вигорання — це стан хронічного стресу і розчарування, коли багато роботи не призводить до належних результатів, винагороди, визнання чи змін.

Свіжі дописи

  • Новини

У столиці для навчання керуванню FPV-дронами створили мобільну школу: у чому рішення

Київ передав бійцям Третьої штурмової бригади мобільну школу для навчання управлінню FPV-дронами, перетворивши старий автобус… Читати більше

Saturday January 11th, 2025
  • Новини

5 головних рішень тижня – військова допомога від США й Канади та інноваційний метод лікування для військових

"Рубрика" пропонує короткий дайджест ТОП-5 рішень тижня, які наближають перемогу України: 🇨🇦 Канада після "Рамштайну"… Читати більше

Saturday January 11th, 2025
  • Новини

Поблизу Львова зіткнулись автівка та автобус: багато постраждалих

Увечері 10 січня під Львовом виникла дорожньо-транспортна пригода: в аварію потрапив автобус з людьми, внаслідок… Читати більше

Saturday January 11th, 2025
  • Новини

Кремль може втратити до 20% експорту нафти через санкції США, – росзмі

У російській федерації очікують, що зупинка їхніх заводів через останні санкції Сполучених Штатів не сильно… Читати більше

Saturday January 11th, 2025
  • Новини

Менш ніж за дві доби “Укрпошта” продала 3500 аркушів із маркою про Будапештський меморандум

Менше ніж за дві доби Національний поштовий оператор "Укрпошта" продав марку "Будапештський меморандум  це..." на… Читати більше

Saturday January 11th, 2025
  • Новини

Відбудова України: майже 1300 громад вже приєдналися до платформи DREAM

У цифровій екосистемі DREAM, створеній для підзвітного управління відновленням, вже працюють 1260 громад і 23… Читати більше

Saturday January 11th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.