Про це сказала виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає Укрінформ.
"Зараз у пілотному проекті зі зміни систем надання екстреної допомоги є фінансування, щоб усі регіони до кінця року закупили і впровадили нову диспетчерську систему, щоб це базувалося на електронній і GPS-системі. Гроші вже виділені регіонам, там уже проводять тендери. Є три диспетчерські системи, які можна закуповувати, вони вже працюють в Україні", – повідомила Супрун.
Вона нагадала, що в 2019 році розпочався пілотний проект зі зміни системи надання екстреної медичної допомоги, який триває в п'яти регіонах та Києві. За її словами, створено центральну базу даних викликів від диспетчерських систем, проведено навчання нових спеціалістів-парамедиків, а також навчання водіїв машин екстреної допомоги — екстрених медичних техніків, які також можуть надавати медичну допомогу, опубліковані нові протоколи надання екстреної медичної допомоги.
Супрун повідомила, що з наступного року проект зі зміни системи надання екстреної меддопомоги пошириться ще на 6 регіонів, через три роки за новими правилами екстрена допомога працюватиме по всій країні.
21 лютого російська армія скинула чотири авіабомби на Костянтинівку. У результаті - є жертва, поранені,… Читати більше
Консул України в Салоніках Євген Шквира спільно із першою заступницею міського голови, відповідальною за питання… Читати більше
В Україні видобуток газу після російських ракетних ударів впав на 40%. У зв'язку з цим… Читати більше
Прем’єра документального фільму "Справжні" режисера, військового документаліста Дениса Воробйова, відбудеться до третьої річниці повномасштабного вторгнення… Читати більше
З серпня минулого року через проєкт "Хочу найти" надійшов 3 тис. 081 запит від членів… Читати більше
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.