Зеленський оглянув модульні житлові будинки для військових на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця року українські військові у районі проведення Операції об'єднаних сил отримають модульні житлові будинки з усіма необхідними умовами для комфортного проживання.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

Міністр оборони України, генерал армії Степан Полторак та начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-лейтенант Руслан Хомчак продемонстрували Главі держави дослідні зразки трьох модулів для проживання чотирьох та шести осіб. У модулях є санітарні вузли, ліжка, шафи та необхідні умови для розміщення військових.

Володимир Зеленський наголосив, що пріоритетне завдання для України – зупинити вогонь і закінчити війну. Але такі мобільні споруди знадобляться і в мирний час, наприклад, для проведення навчань. Що ж до термінів реалізації програми, то, за словами Президента, вона має бути виконана до кінця поточного року.

Як зазначив Міністр оборони, модулі для проживання оснащуватимуться з урахуванням потреб і на першій, і на другій лініях оборони. Над їхньою розробкою працювали військовослужбовці, котрі були в зоні проведення АТО та ООС.

За словами учасників зустрічі, наступного понеділка будуть оголошені торги на виробництво таких модулів. Президент наголосив на важливості участі у проекті вітчизняних виробників. "Спочатку велися розмови із західними партнерами, але ми повинні підтримувати саме вітчизняного виробника. Тому наші підприємства отримають це замовлення", – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні в зоні ООС один український воїн загинув, ще двоє були поранені.

Свіжі дописи

  • Новини

Російські окупанти скинули чотири авіабомби на Костянтинівку: є жертва і поранені

21 лютого російська армія скинула чотири авіабомби на Костянтинівку. У результаті - є жертва, поранені,… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У грецькому місті Катеріні у Центральній бібліотеці міста відкрили “Українську книжкову поличку”

Консул України в Салоніках Євген Шквира спільно із першою заступницею міського голови, відповідальною за питання… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Після російських ракетних ударів видобуток газу в Україні впав на 40%, – ЗМІ

В Україні видобуток газу після російських ракетних ударів впав на 40%. У зв'язку з цим… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

В Україні презентують документальну стрічку про карпатських волонтерів “Справжні” 

Прем’єра документального фільму "Справжні" режисера, військового документаліста Дениса Воробйова, відбудеться до третьої річниці повномасштабного вторгнення… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У ГУР повідомляють, що росіяни збільшили кількість запитів для пошуку зниклих безвісти військових у Курській області

З серпня минулого року через проєкт "Хочу найти" надійшов 3 тис. 081 запит від членів… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У Києві з 3 по 6 березня відбудеться карʼєрний фестиваль JOB EXPO

У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше

Friday February 21st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.