fbpx
Сьогодні 30/11/2020 03:53
19:38 16 Лип 2019

Громадськи радники обговорили тренди в громадах

15 липня у Києві пройшла відкрита дискусія "Тренди в громадах: досвід громадських радників".

Під час дискусії громадські радники обмінялись напрацюваннями, висловили бачення розвитку свого досвіду, презентували ініціативи щодо актуальних потреб у громадах, а саме – висвітили підходи про залучення молоді до прийняття рішень, щодо уникнення конфліктів і розвиток громадянської освіти в школах. Також зупинились на справах співвласників багатоквартирних будинків, актуалізували питання правопросвітницва та безпеки в громадах.

Враховуючи, що увага до громадських радників все збільшується, учасниками дискусії також стали Микола Сіома, директор Всеукраїнської благодійної організації "Українська фундація правової допомоги", Валентина Мудрік, радник з питань роботи з громадянським суспільством Програми USAID, які зосередились на викликах, ініціативах і запитах спільноти.

громадські радники

Представник Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов розповів про залучення громадських радників на рівні ініціатив у рамках співпраці з ними.

Виконавчий директор Громадської спілки "Мережа правового розвитку" Євген Полтенко зупинився на шляхах взаємодії спілки для підвищення правоспроможності громад, в яких діють громадські радники. Акцентуючи увагу на потребах населення, він застеріг від розвитку споживчого настрою в громадах, щоб громадський радник не сам діяв, а разом з людьми, бо, що разом зробимо в межах закону – станемо сильніше та "профільтруємо" відносини з владою.

Координаторка програми "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження" Ольга Гальченко наголосила на вдосконаленні отриманих знань з питань, що виникають у громадах, щоб налагоджувати правові зв'язки між владою і громадою. Все це задля того, щоб своєчасно надати людині першу правову допомогу і перенаправити туди, де вона може отримати повноцінну юридичну допомогу.

громадські радники

Громадські радники намагаються збиратися разом і осмислювати ідеї для втілення їх життя громад, пам'ятаючи про влучний вислів Дж. Максвелла про те, що зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, трудитися разом – це успіх. Адже для прогресу і успіху, громадським радникам ще не мало треба трендів підтримувати і розвивати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: