Сьогодні 31/05/2020 13:17
22:23 13 Лип 2019

Українська гімнастка випередила росіянку в суперечці за "золото" Універсіади

Українська гімнастка Єва Мелещук здобула золоту нагороду у вправах з булавами на Універсіаді у Неаполі

На турнірі з художньої гімнастики 17-річна Єва Мелещук посіла перше місце з результатом 21,050 бала, обійшовши на бал своїх конкуренток Зохру Агамірову з Азербайджану та росіянку Катерину Селезньову, повідомляє SportOboz.

Для українських гімнасток це вже четверта медаль в Неаполі: до цього Мелещук взяла бронзу, а збірна України виборола срібло в командному багатоборстві та у вправах з п'ятьма м'ячами.

Перше золото для України на Універсіаді здобула у стрибках в довжину Марина Бех-Романчук. Ще по одній золотій медалі в активі легкоатлеток Ірини Климець та Ольги Корсун.

Станом на 13 липня Україна займає 13-е загальнокомандне місце в медальному заліку Універсіади.

Раніше повідомлялося, що 17-річна українська тенісистка Дарина Снігур тріумфально виграла юніорський Вімблдон.