Відповідна заява "Голосу" була опублікована на їх офіційному сайті.
"Це не телеміст, а телеміна. Це – загроза для національної безпеки," – сказав із цього приводу лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук.
"Ми звертаємося до Ради національної безпеки та оборони, до Служби безпеки України та до Президента України з закликом дати належну правову та політичну оцінку таким діям власників каналу NewsOne та медіахолдингу "Новини", спрямованим на підрив національного суверенітету України", – повідомляє прес-центр партії.
Також партія із цієї події іще раз наголошує на тому, що це є підтвердження, немов медіа не мають бути у руках олігархів.
Натомість, "Європейська Солідарність" так само з критикою виступила проти такого майбутнього проекту.
"Анонсований на 12 липня "телеміст" за участю забороненого в Україні пропагандистського телеканалу Россия-24 та одного з українських каналів, який входить в медіа-групу Віктора Медведчука, – це серйозний виклик усій інформаційній безпеці України", – заявила партія у своєму Телеграм-каналі.
"Європейська Солідарність" вважає, що даний проект – це безумовна легалізація пропагандистського російського контенту через українські мас-медіа, яку ми трактуємо як дії, які створюють реальні загрози національним інтересам, суверенітету і територіальній цілісності України", – заявляють у партії.
Нагадаємо, що учора російське пропагандистське ЗМІ анонсувало телеміст з українським каналом.
На це націоналістичні сили дали Зеленському добу, аби вирішити цю ситуацію.
Натомість, секретар РНБО уже відреагував на цю подію, а NewsOne пояснили свої дії.
США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше
Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше
В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше
Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.