fbpx
Сьогодні 20/09/2020 16:34
10:06 05 Лип 2019

G7 та ЮНЕСКО проведуть конференцію по розширенню прав і можливостей для здобування освіти жінкам і дівчатам

"Велика сімка" (G7) і ЮНЕСКО спільно проведуть Міжнародну конференцію на тему "Інновації в інтересах розширення прав і можливостей дівчаток і жінок через освіту" з метою мобілізації зусиль на підтримку дівчат і жінок за допомогою якісної освіти і розширення можливостей для навчання навичкам для життя і роботи. Конференція відбудеться 5 липня 2019 року в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.

Про це повідомляє прес-центр ЮНЕСКО.

Особи, відповідальні за розробку політики і прийняття рішень, в тому числі міністри освіти країн "Великої сімки" (Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Велика Британія і Сполучені Штати Америки) розглянуть цю пріоритетну задачу відразу після закінчення Наради на рівні міністрів розвитку і освіти країн "Великої сімки".

З цієї нагоди ЮНЕСКО проведе презентацію глобальної ініціативи "Її освіта, наше майбутнє", покликаної активізувати співпрацю в трьох основних напрямках: підвищення якості даних, розробка більш ефективної політики і поліпшення практик в області розширення прав і можливостей дівчаток і жінок за допомогою освіти.

ЮНЕСКО також представить Доповідь з гендерних питань 2019 року "Наведення мостів для гендерної рівності", в якому представлені перші докладні відомості про сприяння країн "Великої сімки" забезпеченню гендерної рівності в освіті.

Крім фінансової підтримки, в доповіді міститься заклик до зміцнення політичних і законодавчих зобов'язань, а також підкреслюється важливість боротьби з дискримінаційними гендерними нормами і поглядами в суспільствах, де викладання і раніше залишається переважно жіночою професією, в якій чоловіки займають керівні пости. У 28 країнах з високим рівнем доходу кількість жінок серед вчителів молодших класів в середніх школах становить 70%, при цьому тільки 53% директорів шкіл – жінки.

Установи технічної і професійної освіти також як і раніше залишаються бастіонами чоловіків. З усіх студентів програм в області інженерних, інформаційних і комунікаційних технологій жінки становлять лише чверть. На основі цих даних ЮНЕСКО представить новий глобальний інтерактивний Атлас здійснення права дівчаток і жінок на освіту – інструмент моніторингу і пропаганди, покликаний підвищити рівень обізнаності громадськості про стан національного законодавства в цій галузі.

Раніше ЮНЕСКО представило найбільші проблеми в питаннях рівноправ'я чоловіків і жінок.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: