Про це повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у Фейсбуці.
"Зауважу, що, на жаль, ми вимушені очікувати припинення транзиту через Україну не тільки у першому кварталі 2020 року, а взагалі після закінчення 2019 року", – написав він.
"Ми вітали і продовжуємо вітати участь Європейської комісії та українського уряду у цих переговорах, і вважаємо, що ця проблема не може бути вирішена виключно на рівні відносин між Газпромом і Нафтогазом, оскільки давно стало очевидним, що позиція Газпрому щодо припинення транзиту через Україну обумовлена саме політичними чинниками, а не економічними", – підкреслює Вітренко.
Як говорить посадовець, Росія намагається через "блакитне паливо" маніпулювати Україною. І "Нафтогаз" буде шукати всі можливі варіанти відновлення транзиту, але без втрати реальної незалежності України.
Також є сподівання на іноземних партнерів, але Україні все ж варто готуватися до повного завершення транзиту, що ускладнюється зменшенням вітчизняного видобутку газу.
"Якщо порівняти середньодобовий видобуток, який було досягнуто у грудні 2018 року, з даними за червень 2019 року, падіння добового видобутку газу в Укргазвидобуванні з початку року вже складає 9.2 відсотків. Перші дні липня показуть ще більш загрозливі тенденції", – повідомляє не надто втішні новини виконавчий директор "Нафтогазу".
Нагадаємо, що канадська компанія Vermilion Energy спільно з українською компанією виграла право на три нафтогазові ділянки.
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Київський зоопарк став новою домівкою для рисі, на ім'я Степан, яка понад п'ять років жила… Читати більше
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше
23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.