Посольство України у США звернеться до редакції газети, передає Громадське.
Стаття починається з твердження, що історія Криму довга і заплутана, і що нині український півострів «перебуває під контролем Росії, як це і було з 1783 року». Генеральний секретар ЦК КПРС Микита Хрущов нібито «подарував» його Україні у 1950-тих «як символічний жест, коли вона не існувала як держава, будучи просто ще однією країною у складі Союзу Радянських Соціалістичних Республік».
«Ялта — це російська Санта-Барбара (або, може, Ла-Хойя). З деяких точок зору, це натяки на Голлівудські пагорби. […] Звичайно, статуя Леніна стоїть на сторожі, а мурал із мореплаванням Володимира Путіна нагадує вам, яка країна тепер володіє півостровом», — ідеться у матеріалі.
При цьому в тексті вказано, що в 2014 році Російська Федерація «відірвала» Крим у «нині незалежної країни» — крок, який привів до міжнародного засудження і введення санкцій. Крім того, в'їзд до Криму з Росії є порушенням українського законодавства, і ті, хто так чинить, піддаються кримінальному переслідуванню в Україні, що може включати в себе можливу відмову у в'їзді або тюремне ув'язнення.
Але в той же час автор пише, що лише в 2019 році відвідував окупований Крим 5 разів — і всім також рекомендує.
«Росіяни схильні надавати перевагу солодким винам, тому очікуйте багато десертних і напівсолодких вин. Проте, Мадейра і Мускат Білий південного узбережжя були особливо виточені», — вказує автор.
Він детально описує, як найкраще дістатися окупованого Криму зі США, і в яких готелях зупинитись. Всі згадані авіарейси — із пересадкою в Росії. Він також зазначив, що «для відвідин Криму американцям необхідна російська віза», а за додатковою інформацію слід звертатися до російського посольства.
Посольство України у США звернеться до редакції Los Angeles Times.
«Наші дипломати у Сполучених Штатах займаються питанням. Наше посольство працюватиме над цим, звернеться до редакції газети. […] Інформація перевіряється, щойно у нас будуть достовірні дані буде відповідна реакція з боку українських дипломатів – через посольство, або через міністерство», — повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.
Відповідаючи на питання Громадського, чи загрожуватимуть авторові матеріалу санкції за незаконний перетин українського кордону, речниця українського зовнішньополітичного відомства зазначила, що «в разі, якщо це буде доведено компетентними органами можливі подальші дії у цьому напрямку».
Ці вихідні обіцяють бути незвично теплими для зими, подекуди з незначними опадами. Пропонуємо ознайомитися з… Читати більше
Кабінет Міністрів України 10 січня спростив процедуру надання статусу критично важливих для економіки операторів газорозподільних… Читати більше
Таку заяву буцімто озвучив кандидат у канцлери Німеччини від ХДС/ХСС Фрідріх Мерц під час виступу… Читати більше
Календарі на 2025 рік, призначених для збору коштів, випустили в Італії та Португалії. Їх було… Читати більше
Верховний Суд України визнав приготування кальянів у ресторанах стимулюванням продажу тютюнових виробів, попри те що… Читати більше
З лютого місяця харківські волонтери мають намір запустити загальноукраїнську систему поселення для людей, яких евакуюють… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.