21:06 25 Тра 2019

Знай наших: українська тенісистка Ястремська виграла турнір WTA у Франції

Фото АР

Українська тенісистка Даяна Ястремська виборола перемогу на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) Internationaux de Strasbourg у  Страсбурзі.

У вирішальному поєдинку 19-річна українка за майже 3 години обіграла француженку Каролін Гарсію з рахунком  6:4, 5:7, 7:6 (7:3), повідомляє ВТУ.

На шляху до фіналу Даяна Ястремська не програла жодного сету, залишивши позаду Полін Парментьє, австралійку Саманту Стосур, француженку Фіону Ферро та Аріну Соболенко з Білорусі.

Призовий фонд турніру – $250 тисяч.

На рахунку спортсменки це вже третій титул на турнірах WTA в одиночному розряді.

Торік Даяна Ястремська виграла Відкритий чемпіонат Гонконгу, а на початку нинішнього сезону взяла головний приз змагань у Хуахіні (Таїланд).