Гройсман заявив, що готовий очолювати уряд після виборів Ради

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що готовий знову очолити уряд після парламентських виборів.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд", – сказав Гройсман.

Водночас він наголосив, що важливим є формування після виборів сильної та згуртованої коаліції.

"Тому що ефективність уряду залежить від того, наскільки він може спиратися на парламентську більшість", – констатував прем'єр.

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи планує йти з посади на період передвиборної кампанії, він сказав: "Ми проаналізуємо, і я буду діяти так, як визначено законом. Кампанія кампанією, але держава – це набагато важливіше. Я краще буду менше брати участь у передвиборній кампанії і робити все для того, щоб у країні була стабільність, ніж навпаки. Я буду знаходити здоровий баланс. Але головне – щоб не було порушень закону, і я це чітко розумію".

Прем'єр зазначив, що така ж позиція буде і щодо інших міністрів, оскільки, на його думку, кожен член уряду має право визначати своє політичне майбутнє.

"Єдине, що для мене буде абсолютно чітко: не плутати державне з політичним. Якщо це буде якимось чином впливати на дестабілізацію роботи уряду або щось інше, то такий міністр повинен взяти виробничий відпустку і працювати в політиці", – констатував Гройсман.

Водночас він заявив, що в даний час не бачить таких загроз.

"Ви знаєте, я часто зустрічаюся з міністрами, і ми говоримо про це. Я заявив свою позицію, яка полягає в тому, що уряд працює далі, і він (міністр – ред.) має виконувати свої функції, тому що є багато завдань, які потрібно вирішувати", – сказав прем'єр.

Свіжі дописи

  • Новини

Ватикан: Стан Папи Римського Франциска залишається критичним

Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

У Львові прийняли програму популяризації культури донорства крові

Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Стійкість у єдності: у столичному метро відкрилася виставка до роковин повномасштабного російського вторгнення

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Не мовчи – полон вбиває: у Запоріжжі відбулася акція в підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Анкарі відкрилася віртуальна виставка “Війна впритул”: демонструє “наживо” наслідки злочинів росіян в Україні

У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський: Ми робимо конкретні речі, щоб розмови про Україну й про всю Європу відбувалися за участі України і Європи

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.