Про це повідомляють керівник організації "Зелений лист" Владислав Балинськийта одеський активіст Ігор Кравець.
Обидва вони пов'язують це зі словами міського голови Одеси Геннадія Труханова, сказаними на фестивалі екоактивістів.
"Світлану Підпалу щойно в Літньому облили лайном. Слова Труханова на екофесті з дискредитації ГО "Зелений лист" досягли свого адресата. Ось, конкретний приклад злагодженої роботи пропагандистської машини – і мер, якого звинувачують в корупції, вже опустився до відкритого протистояння з жителями Одеси", – написав Балинський.
Кравець зазначив, що "днями мер Одеси Труханов виступив із черговим хейт-спітчем на фестивалі екоактивістів, де їх принизив" – і цим підштовхнув до насилля.
"Боротьба з активістами мутує, та тепер це робиться ефективніше, бо замість нападів, тепер активістів дискримінують, стигматизують, маргіналізують та криміналізують в цілому, а також переходять до конкретних дій локально, ображаючи, заважаючи їх діяльності, обливають лайном та добивають судовими позовами, заявами в поліцію", – написав він.
"І робиться це так, щоб максимально уникнути відповідальності та довести ситуацію до абсурду, ніби це просто активісти між собою б'ються. Ця схема відпрацьовується і буде задіяна по всій Україні, щоб відкотити ситуацію ще далі назад", – вважає Кравець.
Радник начальника обласного управління поліції Руслан Форостяк повідомив, що за фактом того, що активістку Підпалу невідомий облив фекаліями і нечистотами, розпочато досудове слідство у ч. 1 ст. 296 КК України.
У День народження Кобзаря на війні загинув 25-річний співробітник НПП "Тузлівські лимани" скульптор з Одещини… Читати більше
Проєкт "Рух заради майбутнього" в партнерстві з футбольним клубом Шахтар "Сталеві" свідчить, що спорт може… Читати більше
"Укрпошта" анонсувала новий поштовий випуск "Місто Героїв. Маріуполь", присвячений захисникам Маріуполя та містянам, які загинули… Читати більше
Всі новини сьогодні зводяться не лише до повідомлень і даних. Вони формують наше сприйняття світу,… Читати більше
Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше
У своєму звіті фахівці Інституту вивчення війни вказують, що призупинення обміну розвідувальною інформацією між Сполученими… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.