Про це повідомляє УНН.
Вибух на березниківській філії "Азот" АТ "ОХК "Уралхім" стався вранці 6 травня. Повідомлення про це було опубліковане у спільноті "НП Березники", відзначає видання. За даними телеграм-каналу "Адміністрація термінатора", вибух стався через те, що робітники різали ємність із залишками аміаку.
Як повідомили у березниківській лікарні, у результаті загинули три людини, ще одна – в лікарні з черепно-мозковою травмою.
У СУ СК РФ у регіоні підтвердили загибель трьох робітників.
"Вранці 6 травня 2019 року в місті Березники на території одного з підприємств загинули троє робітників. Один робітник із травмами доставлений в лікарню, де йому надають медичну допомогу", – вказали у прес-службі регіонального управління СК РФ.
За цим фактом слідчими органами СК РФ по Пермському краю порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 217 КК РФ.
Наразі слідчі проводять огляд місця події, допитують свідків. Проводять виїмку технічної документації, відеозапис камер спостереження і інші сліди і об'єкти. Вказано, що під час розслідування справи буде дана правова оцінка діям осіб, відповідальних за охорону праці та пожежну безпеку на підприємстві.
Нагадаємо, 5 травня в РФ сталася авіакатастрофа пасажирського літака в аеропорту Шереметьєво, яка супроводжувалася пожежою. Відомо про 41 загиблого.
Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.
Спеціальний посланець Сполучених штатів Стів Віткофф вважає, що цього тижня Вашингтон та Київ мають укласти… Читати більше
Курська операція Сил оборони дозволила перенести повномасштабні бойові дії на територію Росії та змусила противника… Читати більше
росіяни не можуть досягнути своєї стратегічної мети захопити Україну, тому вдаються до залякування – ракетних… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.