У зоні ООС відбулись навчання з протиповітряної оборони

У районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі відбулись тактичні навчання з протиповітряної оборони.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

"У тренуваннях взяли участь дивізіони, батареї та інші підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичних угрупувань Об'єднаних сил. З метою максимального наближення умов навчань до бойових в якості противника виступили наші військові льотчики", – повідомили у штабі.

Навчання проводились задля підвищення ефективності системи протиповітряної оборони Об'єднаних сил, вдосконалення практичних навичок бойових обслуг та розрахунків під час відпрацювання повітряних цілей та організації протиповітряного бою в загальній системі протиповітряної оборони, додали у прес-центрі ООС.

Під час занять, як зазначається, розрахунки на практиці відпрацювали несення бойового чергування, знищення порушників повітряного простору, відбиття удару повітряного противника, прикриття підрозділу під час переходу в наступ, знищення повітряних цілей, в тому числі й на гранично малих висотах, засобами безпосереднього прикриття.

"З усіма завданнями учасники навчань впорались на відмінно, продемонструвавши високу готовність утримувати контроль над повітряним простором та прикривати дії нашої піхоти від ворожих ударів з повітря", – зауважили у штабі.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Український бал у Відні зібрав 11,5 тисячі євро на реабілітаційний центр в Тернопільській області

У столиці Австрії пройшов Український благодійний бал, на якому зібрали щонайменше 11,5 тис. євро для… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У США очікують, що вже цього тижня Україна підпише угоду про корисні копалини

Спеціальний посланець Сполучених штатів Стів Віткофф вважає, що цього тижня Вашингтон та Київ мають укласти… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Сирський заявив, що Курська операція не втратила свого значення і через шість місяців та повідомив, що ЗСУ торік вразили 377 важливих об’єктів у рф

Курська операція Сил оборони дозволила перенести повномасштабні бойові дії на територію Росії та змусила противника… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.