Конференція завершилася 23 квітня у м. Куала-Лумпурі (Малайзія), повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
Загалом до неї долучилася молодь 14-18 років з 32 країн світу. Це щорічні індивідуальні змагання з фізики, математики, екології та комп'ютерних наук.
На ICYS-2019 Україну представляли 8 учасників, які попередньо перемогли у національному відборі. За умовами конкурсу вони презентували свій дослідницький проект, виконаний під керівництвом педагогічного і наукового кураторів. Крім того, вони мали показати уміння вільно розмовляти англійською і вести науковий діалог цією мовою.
Золоту медаль у категорії "Інженерія" виборов 11-класник Львівського ліцею № 8 Дмитро Лопушанський. Хлопець представив проект "Мультифункціональний пристрій для незрячих HelpyEyes". Пропонований прилад допоможе людям з вадами зору краще орієнтуватися у просторі.
Срібну медаль у категорії "Інженерія" здобув учень Чернівецького міського ліцею № 1 Павло Сливка. Його проект – "Безконтактний детектор вібрацій". Пристрій дасть можливість отримувати інформацію про об'єкти та прослуховувати звуки на відстані.
Срібну медаль у категорії "Математика" отримала учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Євгенія-Анастасія Рудик. Вона провела дослідження нових геометричних об'єктів.
Бронзову медаль у категорії "Математика" виборола учениця Сумської спеціалізованої школи № 10 Дарія Тищенко. Дівчина представила роботу, присвячену маловідомим методам розв'язування рівнянь.
Бронзову медаль у категорії "Інформатика" отримав Михайло Ветлужських, учень Дніпровського ліцею інформаційних технологій. Він розробив програму, що перекладає код однієї мови програмування на іншу за допомогою формально описаних правил. Для роботи над проектом Михайло вивчив 6 мов програмування.
Члени української команди також отримали два спеціальних призи змагання, обидва – у категорії "Фізика". Їх вибороли учениця Чернівецького ліцею № 1 Яна Головацька та вихованець Дніпровського ліцею інформаційних технологій Владислав Морозов.
Підготовкою конкурсантів до ICYS опікувалися національні координатори української команди – викладач фізики й астрономії Чернівецького міського ліцею № 1 Пауль Пшенічка та співробітник Національного центру "Мала академія наук" Наталія Поліхун. Вони вчили учнів стресостійкості, навичкам захисту робіт англійською мовою і командній взаємодії.
Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.
За сприяння головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського Служба безпеки затримала підполковника Сил спеціальних операцій, який передавав… Читати більше
Новообраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп знову виступив із заявою про припинення війни в Україні… Читати більше
Ворог скористався густим туманом, щоб просунутись до меж житлової забудови Куп’янська Харківської області. Однак Сили… Читати більше
В ніч на 15 листопада в тимчасово захоплених Маріуполі та Бердянську лунали вибухи. У окупантів… Читати більше
У ніч на 15 листопада росія випустила по Україні дві ракети та 29 "Шахедів". Сили… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни вказують на те, що економіку російської федерації, ймовірно, чекають значні виклики,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.