fbpx
Сьогодні 13/07/2020 16:37
09:56 18 Кві 2019

Аудитори Deloitte не знайшли проблем у фінансах НБУ

Національний банк завершив процес підготовки річної фінансової звітності за 2018 рік для затвердження Радою Нацбанку.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

16 квітня консолідована фінансова звітність НБУ була схвалена правлінням, підписана головою Яковом Смолієм, головним бухгалтером НБУ Богданом Лукасевичем і директором департаменту фінансового контролінгу НБУ Олегом Стринжею.

З боку зовнішнього аудитора звітність підписали партнери по аудиту компанії "Делойт енд Туш ЮСК" в Україні Євген Заноза та Наталія Самойлова.

Повідомляється, що звітність отримала позитивний висновок незалежного аудитора.

"Згідно з висновком компанії "Делойт енд Туш ЮСК", консолідована фінансова звітність Національного банку достовірна і в усіх суттєвих аспектах відображає його фінансовий стан на кінець дня 31 грудня 2018 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності", – йдеться в повідомленні.

Згідно з українським законодавством, річна консолідована фінансова звітність разом з аудиторським звітом повинна бути затверджена Радою НБУ не пізніше 30 квітня 2019 року.

НБУ також повідомив, що відповідно до вимог закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", разом з консолідованою фінансовою звітністю за 2018 рік Нацбанк також підготував річний консолідований звіт про управління.

За результатами його розгляду незалежний аудитор не виявив невідповідності з річною консолідованою фінансовою звітністю.

Звіт про управління буде опублікований разом з річною консолідованою фінансовою звітністю.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: