Про це Парубій заявив у програмі "Сьогодні. Підсумки" на телеканалі "Україна", повідомляє Укрінформ.
"Парламент продовжить працювати, уряд продовжить працювати до кінця жовтня. Ми маємо чітко розроблений план розвитку економіки і підняття соціальних стандартів для українців. І український парламент, і український уряд буде над цією програмою працювати, незалежно від того, як відбудуться президентські вибори. І ніхто не зможе перешкодити парламенту провести цей пакет реформ", – сказав Парубій.
Спікер парламенту розповів, що уряд і ВР мають дві ключові програми, за якими співпрацюють.
"Одна – це програма економічних законів, і одна – це програма законів, необхідних для виконання угоди про асоціацію. Ми визначили тільки перелік законопроектів, а також визначили їхню послідовність. І ми в дуже щільній співпраці і з Прем'єр-міністром Гройсманом, і з урядом, і з комітетами реалізовуємо цю спільну стратегію", – зазначив Парубій.
Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.
З серпня минулого року через проєкт "Хочу найти" надійшов 3 тис. 081 запит від членів… Читати більше
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни припускають, що кремль, імовірно, намагається показати, що Китай більше поділяє позицію… Читати більше
На Лиманському напрямку російські окупанти великими силами тиснуть на українських захисників. Проте Сили оборони не… Читати більше
Одним із ключових векторів роботи Кабінету Міністрів залишається посилення самодостатності України. На закупівлю безпілотників уряд… Читати більше
У 2024 році на закупівлі безпілотників у Prozorro уклали угод на 15,4 млрд грн. Це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.