“Крапка, до побачення”: Зеленський з Порошенком поговорили по телефону в прямому ефірі

Президент України Петро Порошенко відвідав студію "1+1" в ефірі телепрограми "Право на владу".

Він запросив свого конкурента Володимира Зеленського до дебатів прямо у цій студії.

"Я готовий чекати Володимира Зеленського для дебатів у цій студії. І готовий відповідати на будь-які запитання. 14-го числа ми будемо на стадіоні, я переконаний, що Володимир Зеленський також туди приїде. 19-го числа я чекаю о 20-тій годині в студії "Суспільного мовлення", – прокоментував Петро Порошенко дату проведення дебатів.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський включився по телефону і повідомив, що їде до Франції для зустрічі з президентом цієї країни Емманюелем Макрона.

Він зазначив, що не може бути присутнім в студії телеканалу, куди в четвер увечері прибув президент України Петро Порошенко.

"Петро Порошенко прекрасно знає, що зараз я перебуваю в Парижі. Тому що його прекрасні автомобілі, Служба безпеки України мене туди супроводжували в аеропорт… У мене зустріч завтра, о 3 годині дня, з президентом Франції", – заявив Зеленський.

У свою чергу Порошенко спростував, що цікавиться пересуваннями Зеленського.

"Я не цікавлюся вашими пересуваннями. Це ваша приватна або державна справа. Я сьогодні запросив вас на дебати. Якщо ви зараз знаходитесь за межами Києва, я це з розумінням сприймаю", – сказав Порошенко.

Під час розмови кандидати безліч разів перебивали один одного. Порошенко заявив, що у Зеленського, можливо, "проблеми зі зв'язком", оскільки опонент "чує лише себе".

За словами шоумена, домовленість про дебати 19 квітня на НСК Олімпійський залишається в силі.

"А зараз закінчу я. 19-го числа на НСК Олімпійський. Крапка. До побачення", – заявив Зеленський та поклав слухавку.

Дивитися онлайн:

Соцмережі бурхливо відреагували на цю розмову тривалістю у кілька хвилин:

Нагадаємо, сьогодні було опубліковано перші рейтинги кандидатів на другий тур.

Раніше друг дитинства Зеленського Денис Манжосов хотів розповісти ексклюзив про нього, але заявив про погрози і "передумав".

Свіжі дописи

  • Новини

З нагоди третьої річниці великої війни у ряді міст світу пройшли марші підтримки України

У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Як залишатися онлайн під час знеструмлень: на Дія.Освіта вийшов новий серіал

В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Свириденко заявила, що на окупованих територіях України розміщені критичні матеріали на $350 мільярдів

Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.