Так вона відреагувала на перелік вимог, які штаб Зеленського висунув Петру Порошенку, зокрема на першу вимогу забезпечити скасування декларування доходів і витрат для громадських активістів.
За словами Геращенко, президент давно вніс до Верховної Ради проект скасування е-декларування для активістів, але його не підтримали нинішні прибічники Зеленського.
"Нагадаю Зе-команді (бо Зе кандидат на концертах) – зміни до законів приймає ВР, а не президент. Президент Порошенко ще півтора роки тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е-декларування для активістів. Альтернативний, до речі, тоді внесла Ю. Тимошенко. Рада ці голосування успішно провалила", – пише Геращенко у Facebook.
"Члени партії "укроп", які підтримують Зе, в т ч кандидат в президенти Шевченко, який вже заявив, що молиться за перемогу кандидата Зе- не голосували за жоден! Таке от зе…", – зазначила віце-спікер.
За словами Геращенко, така ж ситуація і за голосування в першому читанні законопроекту про вибори до парламенту.
"Почніть з себе і закличте своіх депутатів – фанів і критиків П голосувати ЗА, а не зе", – написала також вона.
Геращенко також зазначила, що прагне побачити дебати кандидатів у президенти перед другим туром.
Ввечері 5 березня російські окупаційні війська вдарили ракетами по Кривому Рогу. Внаслідок обстрілу є постраждалі.… Читати більше
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що вирішив розпочати стратегічні обговорення з лідерами країн ЄС щодо використання ядерної… Читати більше
У перші дні весни в Музеї історії міста Києва відкрилась виставка «Хто вам сказав, що… Читати більше
У Богодухові на Алеї Слави відбулася знакова подія – презентація унікальної скульптури Хреста, створеної з… Читати більше
Україна і США все ще обговорюють укладення угоди про корисні копалини. Переговори між чиновниками двох… Читати більше
Бета-тестування послуги «Дозвіл на зброю» у «Дії» добігає кінця; найближчим часом послуга запрацює для всіх… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.